Zvětšená hrudní kyfoza

Od: Datum: 12.06.14 19:28 odpovědí: 3 změna: 13.06.14 15:03

Dobrý den, mám zvětšenou hrudní kyfozu, hledal jsem jak tento problém odstranit a našel jsem sice toto, ale moc jsem to nepochopil. Co mám tedy cvičit? http://www.coretraining.cz/20…-co-cvicit-a-cemu-se-vyhnout/


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.06.14 19:33
avatar

Zdravím, v první řadě byste měl navštívit ortopeda, a to bezodkladně. Jednak Vám může zařídit proplacenou léčbu, magnety, masáže, elektroléčba a speciálně sestavené cvičení, a za druhé Vám přesně ukáží, co s tím.

Hledat někde něco na netu a zkoušet to doma může také véts ze zhoršení stavu, pokud přesně nevíte, jak cvičit a jak u toho dýchat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.06.14 20:24
avatar

Nehledejte rady a informace v internetu, ale u odborníka. A rozhodně necvičte nic, co Vám nedoporučí Váš lékař nebo rehabilitační pracovník!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cobrak*
Datum: 13.06.14 15:03

Dobrý den. Správně, jak radí ostatní. Nedějte nic a jděte k ortopedovi, který Vás pošle k fyzioterapeutovi. Každopádně to je způsobené tím, že máte ocháblé zádové svalstvo a zkrácené svalstvo prsní, tudíž se přirozeně hrbíte. Potřebujete protáhnout prsní svaly a posílit zádové. Ale jděte k ortopedovi.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.