Potvrzení o studiu OSSZ

Od: Datum: 10.06.14 19:02 odpovědí: 5 změna: 10.06.14 22:17

Může mi s potvrzením o studiu na OSSZ zajít i někdo jiný nebo musím osobně, časově mi to zrovna skvěle nevychází.. tak jsem chtěl vědět, zda nestačí poslat někoho s potvrzením a výpisem z rejstříku.. Osobně mi přijde, že by to snad problém být nemusel, potvrzení je na mé jméno, ale..

Děkuji za odpověď


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.06.14 19:04
avatar

Z jakého důvodu chcete na OSSZ dokládat potvrzení o studiu a výpis z rejstříku?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tttttttttttt
Datum: 10.06.14 19:10

Potřebuji jim dodat jen to potvrzení, že jsem student, kvůli zvýhodnění od sociálního pojištění, ale díky jejich "otevírací době" na to nemám zrovna čas, ptám se jen, jestli je nutné, abych jim jej donesl já osobně, nebo jim stačí, aby ten člověk, který příjde, věděl mé jméno a ič a měl to potvrzení... Osobně nevidím valný důvod, proč bych tam musel být já, aby viděli mou občanku atd. na potvrzení je mé jméno a všechno a v databázi mě snad mají sami..

Datum: 10.06.14 19:20
avatar

Aha, tak to můžete klidně poslat poštou. Jestli to správně chápu, jste OSVČ vedlejší a to z důvodu studia. Adresujte zásilku na oddělení OSVČ, aby bylo jasné, kdo ji má dostat do ruky.

Jinak OSSZ jsou pro klienty otevřené denně od 8:00, PO a ST do 17:00, ÚT a ČT do 14:00 a PÁ do 13:00.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tttttttttttt
Datum: 10.06.14 19:25

Aha, skvěle děkuji, ale stejně se zeptám ještě jednou, můžu tam někoho poslat? Když to jde poštou.. nebude snad problém ne? Raději bych měl jistotu, že jim to tam leží na stole než to svěřit poště..

Datum: 10.06.14 22:17
avatar

Tak na podatelnu nebo i přímo do kanceláře referentů oddělení OSVČ to může opravdu donést kdokoli. Jen nechte na sebe telefonní kontakt, aby bylo možné se s Vámi v případě potřeby spojit, kdyby bylo nutné něco doplnit a podobně.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.