Centropol nepřijímá zásilky

Od: Datum: 10.06.14 17:49 odpovědí: 3 změna: 11.06.14 05:29

Dobrý den, odeslal jsem poštou doporučeně výpověď smlouvy Centropolu 28.5., ale zásilka nebyla dosud doručena. Koukal jsem na aplikaci České pošty Sledování zásilek a je tam poznámka k 29.5. Uložení zásilky - sjednaná výhrada odnášky, jenže dodnes (10.6.) si pro zásilku nikdo z Centropolu nebyl.

Potřeboval jsem dopis doručit do konce května, aby se mi smlouva neprodloužila o další tři roky. Takže protože si Centropol poštu nepřevzal, tak se mi nyní smlouva prodloužila o další 3 roky?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.06.14 22:01
avatar
Myslím že rozhoduje datum na odesílacím razítku. Takže bys tam podle mě mohl zavolat a oznámit jim žes výpověď podal včas a děkuješ jim za spolupráci :-D Jinak mi zrovna před týdnem jejich dealer říkal něco o možnosti požádat o změnu na VIP ceník za věrnost. Dál jsem to s ním neřešil protože si k tomu rači něco přečtu na netu než někomu něco podepisovat přes branku.
Můžu se zeptat proč od nich utíkáš? Kde je líp? Já jsem s nima celkem spokojený. Mám od nich teda jen elektriku.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.06.14 05:29

zkusil bych,pokud je to v řádné výpovědní lhutě,vyplnit kolonky na usetreno.cz,nacpat tam levnější nabídku a oni to udělají za vás.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: asd*
Datum: 10.06.14 22:22

Přesně tak, nepřevzali = nebylo doručeno. Příště buď datová schránka, nebo doporučeně s doručenkou (když nepřevezmou, tak bude platit fikce doručení)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.