Jak vše zvládnout?

Od: Datum: 10.06.14 14:20 odpovědí: 3 změna: 11.06.14 08:02

Dobrý den,

Nejprve Vás chci seznámit s mou situací.

Před 3,5 roku mi vyznala lásku jedna slečna. Vždy se mi líbila a nikdy by mě nenapadlo, že by to mohlo být oboustranné. Začali jsme spolu tedy chodit. Byli jsme do sebe zamilovaný, já tedy opravdu dost. Chvilkama to klapalo a chvilkama jsme se hádali. V průběhu vztahu mi začala lhát, nejedná se o podvod ale takové drobné lži, ale přehlížel jsem to. Dělal jsem pro ní vše, snažil jsem se aby byla co nejvíce šťastná a cítila ze mě, že jí opravdu miluji. ( Pěkné sms, překvapující dopisy, když jsem jí doprovázel, zpříjemnění pěkných chvilek). Zkrátka jsem jí postavil před sebe samého, byla první člověk komu jsem se svěřoval, nebo řekl zážitek. Po jedenácti měsících mne odkopla. Řekla mi, že není šťastná a chce si užívat života. (Bylo jí 16). Nikdy jsem nezažil takový pocit. Snažil jsem se jí získat zpět, ale ona mne totálně odepsala a začala si užívat. Teprve po 5 měsících jsem vyšel mezi své kamarády, jinak jsem chtěl být pořád sám. Rok a půl od rozchodu jsme se potkali v klubu a ona po mě šla a to doslova. Říkala mi, jak se změnila a že udělala velikou chybu. Uvěřil jsem jí to a začali jsme zas spolu být. Ze začátku byl problém s tím, že jsem pomalu zjišťoval jak si teda užívala... Nezávazný sex, ještě s lidmi, které znám. celkem jich bylo sedm a dělalo mi problém to příjmout po tom jak se ke mě zachovala. i v 16 letech je to ubíjející. Ale postupem času jsem na vše špatné zapoměl a opravdu jsem cítil, že si mě váží více. Začala být žárlivější a nemohl jsem skoro nikam bez její společnosti. Nemohl jsem třeba na chalupu mezi své kamarády, které hodně pomlouvala. Mohl, ale věděl jsem, že by jsme se pohádali. Já po ní nechtěl jen aby byla ve společnosti těch jejích "kamarádu" .. to se dá snad pochopit. Zažili jsme spolu opravdu mnoho, občas to zaskřípalo, ale nic vážného. Později cca. po 10 měsících na mne začala být ošklivější. Začala na mě kašlat, když někam jela za koníčkama a já "musel" zůstat doma, skoro ani neodepsala, nenapsala a jen odflákle napíšu večer, nebo takhle. Často jsme řešili, že by jsem chtěl z její strany více vážnosti a cti, cítit její lásku. Finále se stalo po 13 měsících, kdy jsem jí napsal, že mi ubližuje cítit z její strany nezájem o mou osobu. Ani neodepsala, prostě to zahodila, Po 13 měsích + 11 minulých. Začala být zas taková, jaká byla když jsme spolu nebyli. Hned týden potom jsme se potkali na menší hospodě, kam přišla z nějákými čtyřmi kluky, kteří jí osahávali a ona se tomu smála, přede mnou. Tu bolest na hrudi jsem si vybil na automatu. Výsledkem doživotní šroub v zápěstí. Pote začala každý víkend jezdit ke mě na chatu mezi společné přátele, se kterými jsem jí seznámil a které pomlouvala. Každý víkend jsem se musel koukat jak je jí to vše volný. Po měsíci jsme šli všichni i přátele do jednoho klubu a ona si tam nabalila nějákeho frajera. Ocucávali se tam a on byl její tyč. S tím klukem jsem měl konflikt tu noc a radši jsem odešel domů. Bolest jsem si zas vybil na hmotných věcech i se zlomeným zápěstím. Včera jsem zjistil, že se za tu domu vyspala s dvěma klukama a že jich určitě jen sedm předtím nebylo..

Chci se naučit zvládat sám sebe a dokázat se vyrovnat jaký jsem já a jaká ona. Stále mne napadá se vším úplně skončit, ale neuděl by jsem to, jsem na světě a je to sobecké. Strašně mi ubližuje, co ona dělá a svým volným chováním, jak je lehká a ani si neváží sebe, když je tak povolná. Každé ráno se do zrcadla koukám s odporem, že nesnáším svůj život. Bojím se každého víkendu a modlím se aby tam nebyla, když jí všichni všechno žerou. Myslím na ní pořád i potom jak se zachovala. Ano je to její život, ale mě ublížuje svým chováním. Kamarád s ní nedokážu být, jsem do ní pořád zamilovaný a vždy pro mě bude něco víc po takovém čase. Mám strach kdy svede nějákého mého kamaráda. Nejsem takový, že by jsem oplácel a dělal naschváli, schválně někomu ubližoval, jsem na to až moc svědomitý. Jak zvládnout tuhle situaci? Uvědomit si jaká ona je a připustit si to? Byl a jem opravdu zamilovaný, udělal by jsem pro ní vše, teď už nechci a nevím jak se toho zbavit. Jsem silně přemýšlivý člověk a strašně mě to ubíjí. Prosím Vás o radu, děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.06.14 14:31

Já bych s takovým člověkem,nebyla ani minutu ! Máte na lepší, Vy jste lepší člověk a časem budete mít i lepší známost. Sám si uvědomujete,jaké ona je. Změňte společnost a choďte jinam. Nejděte si koníčky a na to co bylo,hodně rychle zapomeňte!

Ohodnoceno: 2x

Datum: 10.06.14 15:39

Zdravím. Začít vidět druhého takový jaký je, bez růžových brýlí, je první krok. Daleko těžší je pak smířit se s tím a přijmout člověka se vším, co k němu patří. To každý neumí. Vy se naučte vážit si sám sebe, nenechat se ponižovat a nedovolit nikomu, aby si s Vašimi city zahrával. Ona slečna asi moc dobře ví, jaký na Vás má vliv a jak Vám na ní záleží...Dejte ji najevo, že není jediná na světě a že jsou i mnohem lepší...A přestaňte si ubližovat! Někdy je to opravdu těžké, ale člověk by se měl ze svých chyb poučit a snažit se je neopakovat. Každý člověk má jistě své hranice a ví tudíž co je a není již pod jeho úroveň. Tak popřemýšlejte, protože jaké si to člověk udělá, takové to má...

Ohodnoceno: 2x

Od: jinx®
Datum: 11.06.14 08:02

A to akoze cakas ze sa ona niekedy zmeni? Urcite nie.Stale bude vyhladavat takychto a podobnych krcmovych grazlikov a osahavacov.Garantujem ti ze do 25r. bude tehotna mozno ani nebude vediet s kym.To sa chces vazne zaoberat stale lepenim vztahu kazdych 10-11 mes.?Vazne si myslis ze je to obojstranne? Byvate spolu?Planujete oficialne vas vztah resp.vie si to ona realne predstavit s tebou?A co v buducnosti rodina a tak?

TOTO NIEJE KOCKA DO VOZA A DO KOCA.Bohuzial len do koca.

Ale garantujem ti ze este raz pride.Urcite.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.