Výpis z insolvenčního rejstříku

Od: Datum: 08.06.14 20:00 odpovědí: 3 změna: 09.06.14 07:08

Zdravím,

prosím vás, když si nechám udělat na poště Výpis z insolvenčního rejstříku shodují se data s rejstříkem Solus?

Díky za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.06.14 20:55

Barbucho, pletete hrušky s jablky. Proč na poště Výpis z insolvenčního rejstříku? Jako co si dáte na poště vytisknout? Návrh? Přihlášky? Zápis z přezkumného jednání? Co by se tady v tom mělo shodovat se Solusem? Solus - tady nemáte všechny své dluhy.

Co vlastně potřebujete zjistit?

doplněno 08.06.14 21:13:

No, pletete to dohromady. Kdyby na Vás někdo vyhlásil bankrot (insolvenci) tak byste to měla vědět. Teda jestli si přebíráte poštu.

To, jaké kde máte dluhy zjistíte jednak na okresním soudě, který je Vám místně příslušný. Zde budou dluhy, které už máte "odsouzené", či je na ních již exekuce. Zažádejte o výpis buď osobně či poštou (potom ověřit podpis)

Ostatní dluhy zjistíte v bankovním a nebankovním registru. Zadejte si do vyhledavače na internetu bankovní registr a tam najdete žádost. Vyplníte, zašlete, zaplatíte poplatek a příjde Vám seznam Vašich dluhů. Nebo mi pošlete do vnitřní pošty meiladresu a já Vám obě žádosti i s popisem, co máte udělat zašlu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.06.14 21:01

Kdysi jsem měla finanční problémy a potřebuju zjistit, jestli jsem někde v něčem vedená. Nerada bych pletla něco dohromady, proto se tady ptám.

Datum: 09.06.14 07:08
avatar

Stačí když si zadáte do vyhledávače justice.cz a pak pod - insolvence - zadáte své jméno. Tam zjistíte, zda jste někde vedená.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.