Výběr prostředků z flexi životního pojištění

Od: Datum: 08.06.14 19:37 odpovědí: 1 změna: 09.06.14 08:42

Ahoj, mám uavřené flexi pojištění a už tam mám pěknou částku, a chci se zeptat, zda je možné si uspořenou částku vybrat? a poběží mi dále toto pojištění do kdy mám uzavřenou smlouvu? chtěl bych si vybrat to co tam mám ušetřeno, ale pokračovat dále v tomto spoření

děkuji za radu

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.06.14 08:42

Můžete si vybrat"Disponibilní zůstatek",za kždý výběr je poplatek 100 Kč.taky jsem se nechala napálit na "Flexi pojištění",chtěla jsem jen spořit ale poplatky jsou příšerně vysoké.Strhávají si 0,5 % z naspořené částky.Vybrala jsem co se dalo.Zajděte si do Spořitelny a požádejte o výplatu části kapitálové hodnoty.

p.s.úroková sazba je 0,7 % z toho vám strhnou 0,5 % náklady na poskytované pojistné služby.A to nepočítám náklady při uzavírání smlouvy.Byl na mě udělaný podvod,nikdo mě o těchto nákladech neinformoval.Zjistila jsem to až za rok při výpisu.Proto jsem si vybrala vše co se dalo.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.