Jak se smířit s tím, že jsem gay?

Od: Datum: 08.06.14 18:54 odpovědí: 10 změna: 09.06.14 13:55

Ahoj lidi, je mi 16 let, jsem v prváku na střední a poslední tři roky řeším jeden problém. :/ Řekl bych, že jsem zcela určitě gay. Nejde o to, že bych neměl rád gaye, jenže si nedokážu představit, že se k tomu kdy přiznám, nedokážu ani pomyslet na to, že jsem takovej jakej jsem. Na základce v devátý třídě už jsem se musel bavit jen s holkama, protože kluci to na mě poznali, ale řekl bych, že se chovám zženštěle kvůli tomu, že jsem vyrůstal jen se ségrou a dalšíma holkama ve stejným věku na malý vesnici. Já si prostě ale nikdy nedovedu představit, že bych si našel kluka, přivedl bych ho domů nebo s ním měl sex. Nedokážu se s tím prostě smířit, s tím že jsem gay. Chápu, že to nejspíš nejde potlačit, ale nevím, jakžít něčím takovým, když každej den potkávám lidi, který si to o mně myslej a cejtím, jak mě za to pomlouvaj a smějou se mi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.06.14 19:05
avatar

"Já si prostě ale nikdy nedovedu představit, že bych si našel kluka, přivedl bych ho domů nebo s ním měl sex." A holku jo?

Pokud se oprostíte od nějakých vnějších vlivů, kritik, názorů nebo tradic a bud ezáležet jen na vás.. co/kdo vás přitahuje?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nevimco
Datum: 08.06.14 19:06

Co mě přitahuje? Kluci

Od: cuca®
Datum: 08.06.14 19:36
avatar

Pokud vas přitahují kluci, pak si prece musite umet predstavit s nimi mit sex, nebo jake predstavy vás sex.vzrusuji?

At tak či onak dejte tomu volny průběh.

A proc byste se s tim nesmiril?Těžko se s tim bude smirovat Vaše okolí, ikdyz uz to není tabu, stale to není plne tolerovano.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: honzaaaaa
Datum: 09.06.14 01:20

Jaképak smiřování? Prostě seš gay a to je celý. Nejsi ani postižený, ani méněcený, prostě jsi takový jaký jsi.

Být gay je stejné neštětí, jako být heterák.

Koukni se třebas sem, je tam hafo podobných příběhů a myslím, že všechny měly šťastný konec: www.gay.komunita.cz

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.06.14 06:44
avatar

Asi se teprve hledáš, nejsi zatím nijak vyhraněný a tápeš. Ta věta "našel bych si kluka, přivedl ho domů a měl s ním sex" mě přesvědčuje o tom, že zatím nevíš, co vlastně jsi.

Jsi ještě mladý, nevyzrálý, nevíš, jak se Tvůj život bude ubírat dál. Uvidíš, že časem poznáš, ke komu vlastně inklinuješ.

A na posměšky nic nedej. Je to Tvůj život a je jen na Tobě, jak jej budeš žít. Jaga.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: petr02
Datum: 09.06.14 09:07

V 16ti letech je sexuální zralost většinou už běžná, takže bych se hodně divil, kdyby se ještě hledal, to silně pochybuju. On má spíše strach z okolí, proto si určitý věci nedovede představit a bude je v sobě potlačovat. Kdyby strach neměl, tak už třeba nějakýho kluka má a je s ním pravděpodobně spokojen. Je jasný, že u něho v rodině asi nějaká tabu jsou a pokud to někdy praskne nebo to oznámí, tak prostě napětí tam bude ať mu tady nakukáme cokoliv. Teoreticky se mu může doporučit psycholog, ale prakticky je to zbytečné. Buď to musí překonat a nebo si to nechat pro sebe a nikomu nic neříkat, aspoň pár let, to je taky možnost.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.06.14 06:58
avatar

Udělej všechno pro to, abys tohle nemusel řešit. Žij si jako doposud a řešení nechej času a osudu. Uč se, sportuj, bav se, neřeš. Až bude potřeba, bude vyřešeno samo. Uvidíš! ;) Člověk vymýšlí, jak něco vyřeší a pak během několika hodin život udělá dva přemety a tři kotrmelce a když se postaví na nohy, je to všechno jinak a naprosto jasné. K tomu, abys řešil, nepřišel čas. Tvůj čas. Užívej si života, léta, prázdnin. Netrap se. Všechno bude jak má být i bez tvého zapřičinění.

Ohodnoceno: 5x
 
Datum: 09.06.14 07:15
avatar

Možná to teď bude znít jako klišé, ale snaž se být dobrým člověkem. A zda jsi či nejsi gay, nech zatím stranou. Je vidět, že v této oblasti ještě nemáš jasno, tak to nech koňovi - ten má větší hlavu... Ne, teď si dělám legraci, jen chci naznačit, aby ses zbytečně netrápil, určitě ti pomůže ČAS... Časem se ukáže co a jak. Třeba poznáš nějakého sympaťáka, a všechny strachy půjdou stranou. Držím palce.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.06.14 08:08
avatar

orientace se prý dobře pozná podle toho, jaké máš erotické sny. Kdo je tvým partnerem v erotických snech? Kluk nebo holka?

Jestli je to vždycky holka, pak gay nejsi. Jsi možná jen trochu citlivější kluk, který vyrostl v ženském prostředí.

možná ti také ještě nikdo neřekl, že orientace nikdy není vyhraněná. Každý homo je trochu hetero, každý hetero je trochu homo. Jde jen o míru byhraněnosti. Jsou i takoví, kterým je to jedno a můžou s každým. Takový byl prý Gaius Julius Cezar, no a v nedávné době například Freddie Mercury, zpěvák někdejší kapely Queen.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.06.14 13:55

Je ti teprve 16. Dej tomu čas . Neřeš to.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.