Bolestivá bulka v lýtku

Od: Datum: 05.06.14 21:52 odpovědí: 5 změna: 06.06.14 10:52

Pěkný večer přeji, před asi deseti dny jsem zaregistrovala nepříjemné pnutí zhruba v polovině lýtka, poslední tři dny je pnutí intenzivnější, až bolestivé, nejvíce v klidu, při chůzi nevadí. V místě bolesti jsem nahmátla bulku, která po stlačení dost zabolí. Včera jsem absolvovala tříhodinovou vycházku volným tempem, která to místo mohla podráždit.

A mám docela strach z trombózy, všude se o tom píše. Má někdo s tímto zkušenosti?

Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.06.14 22:28

Martino, jo, mám s trombozou zkušenost. A bylo to o fous...*andel*. Upaluj k doktorovi. Možná to je hloupost, možná se Ti "jen" začínají dělat varixy, možná je to něco úplně jiného. Přeji, aby to byla jen nějaká hloupost. Sebodka

doplněno 05.06.14 22:37:

Já když jsem měla trombozu podruhé, tak mě noha neotékala, nemodrala. Jen mě prostě v jednom místě bolela stejně, jako při první tromboze. Šla jsem rovnou do fakultky, ale v prvním kole na nic nepřišli. Prý to je namožený sval. Druhý den jsem tam jela znovu a doslova je donutila udělat další vyšetření. Jo, byla to tromboza.

doplněno 05.06.14 23:01:

Mě to bolelo v jednom místě, ve stehně. Taková tlaková bolest. Moje sestra na to u sebe přišla, když jí bolela celá žíla v lýtku. Myslela si, že má zánět, byla to tromboza.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 05.06.14 22:29

Budu tam upalovat hned zítra ráno, stejně k němu jdu:), noha nijak neotéká, jen mám ten pocit, nic nemodrá a tak, ale je to dost nepříjemné. Děkuji:).

doplněno 05.06.14 22:40:

Sebodko, a jak to bolí? V jednom místě? Tlaková, nebo bodavá bolest? A může u toho být ta boulička? Myslela jsem právě, že jde o natažený úpon, když to bolí v jednom místě..

doplněno 06.06.14 10:53:

Tak bohužel nijak, obvoďák má dovolenou:(.

Nicméně podobná bulka je i ve druhé noze a někdy lehce zabolí v tom samém místě. Takže zřejmě úpon, budu se to snažit si vsugerovat:).

Datum: 06.06.14 06:27

Martino, napište, jak jste pořídila. ;)

Ohodnoceno: 0x

Od: martink*
Datum: 06.06.14 08:55

Dobrý den, může to být i prasklý sval. Nedělala jste nějaký sport? Já to mám třeba z oštěpu dopadovou nohu. Sval se natrhne rozštěpí a je tam pak bulka. V prvních fázích bolestivá.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.06.14 10:52

Přímo sport ne, ale středa byla náročná na chůzi, dvě hodiny jsme lítali s dětmi, večer tříhodinová procházka. A ve druhé noze je podobná bulka, tak myslím, že to bue spíš nějaký úpon... proč ale jedna noha bolí a druhá ne, to fakt netuším..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.