Co dát do dárkového koše

Od: Datum: 03.06.14 19:52 odpovědí: 4 změna: 03.06.14 20:00

Ahoj,

napadlo mě, že bych tatovi k narozeninám udělala dárkový koš s dobrotami. Nehci jej kupovat hotový, udělám si ho sama. Má rád slané věci i sladkosti. Napíšete mi nějaké tipy, co byste chtěli mít v dárkovém koši? Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.06.14 19:56

Dobrou hořkou čokoládu, belgické pralinky, šunku v plechovce , nějaké kvatilní sýry , klobásky, slané oříšky, šampíčko, růžové víno, sušená rajčata v oliv. oleji, olivy, slané mandle.

Záleží jakou si dáš cenovou hranici...

Ohodnoceno: 0x

Od: ydal
Datum: 03.06.14 20:00

Cena není problém, hlavně, aby měl radost . Jinak belgické pralinky a šunka v plechovce je dobrý nápad, díky. Co se týká sýru, z toho mám trochu strach. Povezu to domů 3,5 hodiny ve vlaku v horku, tak nevím...

Datum: 03.06.14 19:59

Dala bych mu tam jeho nejblíbenější věci. Např. má-li rád pivo, tak nějaké fakt dobré a kvalitní. Nebo je-li raději na víno, tak kvalitní víno. Ze slaného - kvalitní klobása, salám, sýr, brambůrky, co vás napadne. Ze sladkého bonboniéru... nějaké oblíbené kokina. Je toho hodně, co byste mu tam mohla nakoupit.

Od: wamp®
Datum: 03.06.14 20:00

Ahoj Dobrý nápad,také je dělávám.Záleží na tom komu,protože každý nemá rád stejné dobrotky.Nicméně,takový standard je dobré,kvalitní vínko,očka,šiška tvrdého salámu-uherák-lovečák,může být i dobrá šunka,paštika,sýr,slané tyčinky,cracker pečivo,bonboniera,čokoláda,kompot třeba ananasový nebo jahodový,okurky,nebo dobrá čalamáda...To by mělo tatínkovi chutnat :-P

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.