Prášky na oddálení menstruace

Od: Datum: 03.06.14 18:30 odpovědí: 3 změna: 03.06.14 20:54

Dobrý den chci de zeptat jestli musím na prohlídku když chci prášky na oddálení menstruace? Je mi jasné že musím jít ke gynekologovi ale musí být ta prohlídka? Ještě jsem tam nebyla a nechci na dovolené používat tampony... A navíc se bojím že bude mamce vykládat o tom že mám jeden pysk tam dole větší než ten druhý... Je mi 14... Kdyby byla ta prohlídka tak řekl by to mojí mamce nebo ne? Předem díky )

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 03.06.14 18:51

AhojAno,prohlídka být musí,zvláště když jsi tam ještě nebyla.Že máš jeden pysk větší než druhý,to není žádná vada ;) A pokud to poví mamce,tak co? Vždyť je to Tvá máma a za další,také holka ! O nic nejde,jen o ten počáteční strach a stud.On se jen mrkne,než se naděješ budeš z ordinace venku. Víš kolik takových "buchet" vidí každý den?:-D

Ohodnoceno: 3x

Datum: 03.06.14 19:06

Zdravím, samozřejmě, že tam musíš jít prášky jsou pouze na předpis. Tím pádem tě doktor prohlédne, jestli je všechno v pořádku - a o tvých pyscích fakt nikomu vykládat nebude, každá holka je má jiné, a jak je psáno výše, takových za den vidím mraky, je to pro něj jako pro tebe koupení rohlíku v obchodě:).

Akorát ty prášky, případně injekce, která se dává, nejsou 100%, takže to klidně na dovolené dostat můžeš.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 03.06.14 20:54

Doktor bude o Tvých pyscích držet určitě pysky své ;) Ano prohlídka je nutná, ale spíš bude jen konzultace, podle mě na Tebe koukat nebude, jen Ti napíše tabletky ;) Neboj se ničeho!

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.