Sex ze zadu

Od: Datum: 31.05.14 17:41 odpovědí: 13 změna: 25.06.14 19:37

Zdravím asi za 14 dní máme s přítelkyní naplánovaný první společný sex jenom, že mám dva problémy

1) jak oddálit vyvrcholení když jsem3 roky sex neměl

2) když bude přítelkyně chtít sex zezadu, nevím jestli mám tak dlouhé přirození co se týče délky tak 16cm

Prosím všechny o nějaké rady a přdem děkuji

Václav

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.05.14 17:53

Ad 1/ Střídavě myslet na fotbal. Ad 2/ Ujišťuji vás, že oba systémy, které tímto způsobem vstoupí do interakce, budou rozměrově zcela kompatibilní.

doplněno 31.05.14 18:11:

Možná, že k sobě vůbec nepatří. *smich*

Ohodnoceno: 2x

Od: wamp®
Datum: 31.05.14 17:54

Václave,vyvrcholení můžete oddálit přerušovaným sexem a Vaše délka penisu je normální,není se čeho děsit.Zdravím ;)Když se to nepovede na poprvé,tak na podruhé zcela jistě...Neberte to jako stres,nýbrž jako zábavu-uvolnění...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 31.05.14 17:54

K oddálení orgasmu můžete zkusit masturbaci - třeba několikrát, před tím, než půjdete na věc s přítelkyní.

K sexu zezadu určitě nepotřebujete delší přirození než k sexu zepředu nebo zboku. Nebojte se, když to přestanete brát tak strašně vážně, nemůže to dopadnout špatně.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 31.05.14 17:56

První sex je vždy problém, ale pokud jsou oba chápaví, tak není problém a pak najdete cestu, která bude vyhovovat oběma.

Ohodnoceno: 0x

Od: axus®
Datum: 31.05.14 18:03

...naplánovaný první společný sex...

A mate uz take vypravovanou agendu a minutovy rozpis? Abyste nic neopomeli...

Ohodnoceno: 5x

Datum: 31.05.14 18:12

Axus, přesně, také mě napadlo po přečtení, že sex se přece neplánuje. Tazatel píše, že sex už měl ale před třemi roky, i to je trochu divné, pokud sexuálně žil, jistě ví co a jak a pokud nežil, tak podle mě to příjde jaksi automaticky.

Datum: 01.06.14 01:41

Ja sex plánuji poměrně často. Jen slečnám o těch plánech dopředu nic neříkám. Navíc mě vždycky potěší, když se mi podaří plány zrealizovat ještě před termínem :-D

Ohodnoceno: 1x

Od: stihl
Datum: 31.05.14 19:57

Pokud mas problem s tim,ze se udelas hend,tak se tesne predtim vyhon,ale bacha na to jetsli nepouzijete kondom a nebere pasky at ji neudelas dite s tim co jeste potom vytece!

jinak dodam kez bych mel problem jako ty:D ja se neudelam ani za hodinu pokud to nedelam sam tim myslim,ze zena me neudela a pri sexu taky ne. rok od roku to je horsi a horsi musel byhc bylt bez sexu a masturbace aspon tydne aby to slo a to nejak nejde.

dalsi vec 16 cm je vpohode sice spousta holek rika,ze potrebuje aspon 18 cm,ale neboj 1ž je dobre az pod 15 cm zacina byt trosku problem. a zezadu bych urcite holku neodpanoval delal sem to parkrat a lepsi je to na misionare nebo na konicka nejlepe

Datum: 31.05.14 20:23

Zdar.

1) Tak za půl hodiny po erekci další sex

2) s tím si neddělej zbytečné starosti...

Datum: 31.05.14 20:56

Ježíííš, naplánovaný sex za 14 dní... Chlape, jak naplánovaný. Vždycky, když je něco plánované, tak to stojí za ..nic .. .

Sex i hospodářství. Nejlepší je neplánovaný. Jak se k tomu budeš stavit tak, že za 14 dní bude sex, o týden později - za 7 dní bude sex, potom - zítra bude sex, ... už za hodinu bude sex. Za hodinu bude prd, protože v očekávání věcí příštích se nepostaví.

Nic neplánuj, chytni přítelkyni v průchodu a hurá na to.

Od: sissa
Datum: 25.06.14 19:37

ježiš, tak jsou mladý a budou mít za 14 dnů volný byt nebo jedou pod stan, tak se s tím jako počítá ne?

nedělejte na ně chytrý .

Od: buss®
Datum: 31.05.14 21:20

Tož si vem stovku Viagru ...

Datum: 01.06.14 10:40

haha. Dobrý dotaz.

1/ Po tříletém půstu by myslím bylo namístěl očekávat sex hodně bídné kvality.

2/ Mrkněte se, kde holčičky tu dírku vlastně mají. Při sexu zezadu je přesně na tom správném místě, aby se do ní šlo nejsnáze a nejhlouběji dostat.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.