Zánět trojklaného nervu

Od: Datum: 30.05.14 16:40 odpovědí: 2 změna: 30.05.14 18:28

Máte zkušenost s tímto zánětem? Doktor mi předepsal nějaký Diclofenac duo,jinak nic,měla jsem za to že se toto léčí antibiotiky nebo antipiretiky,bolest zatím neustoupila,jak dlouho to může trvat než poleví a než ustoupí zánět?Prášky proti bolesti už moc nepomáhají.Děkuji za případné rady


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.05.14 17:05

Diclofenac duo je sice výborný lék,ale na trojklanný nerv nevím.

Znám případ,kdy nemocná měla velké bolesti a musely být řešeny v Praze na nějakém specializovaném pracovišti,na hlavu se upevnila několika šrouby zvláštní helma (ty šrouby se nezavrtávaly do hlavy úplně,jen přichytily tu masku).

A pak tuším se to odpalovalo nějakým paprskem.

Bylo tam nebezpečí,že pokud by lékař nezaměřil ten trojklanný nerv přesně,odpálil by pohybové nervy v obličeji a člověk by zůstal s grimasou v obličeji.

Nevím,nakolik je silný ten Váš zánět.

Výše uvedený způsob léčby proběhl asi před 25-ti lety,jaké jsou dnešní výdobytky techniky,netuším.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.05.14 18:28

Mám zánět taky. Léčba záleží na tom, jak moc Vás to bolí. Nejdřív jsem celý rok měla záchvaty bolesti a užívala jsem při bolesti také Diclofenac. Pak jsem se dostala k dobré neuroložce, která mě pečlivě vyšetřila. Vyloučila boreliozu a nádor a stanovila diagnozu. Teď beru Neurotop, který má nerv zklidnit. Začátky byly těžké, měla jsem jen půlku prášku na den a pořád jsem padala. Ale člověk si zvykne a teď nemám potíže s lékem. Někdy mě nerv ještě bolí, ale záchvaty bolesti jsou pryč. Někdy si bolest spletu s bolestí zubu. Mám atypickou bolest na obou stranách hlavy v obličejové části. Lékaři o této nemoci moc nemluví, protože je těžko ovlivnitelná a pro ně nezajímavá. Prášky proti bolesti jsem musela vzít dřív, než se bolest rozjela a to se dá těžko odhadnout. Když už bolest je, je těžké ji zastavit.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.