Vyplnění žádosti

Od: Datum: 29.05.14 22:49 odpovědí: 4 změna: 30.05.14 05:42

Zdravím, vyplňuju si papír s žádostí o brigádu, ale nejsem si jistý co bych měl doplnit do těchto řádků:

Jazykové znalosti: Anglicky rozumím, ale s plynulou řečí si nejsem jistý, takže bych možná měl napsat spíše Anličtina - pasivně?

Práce na PC: Absolutně nevím co se po mě na tom řádku chce, prakticky všechno umím a co ne, tak se za pár minut naučím.

A potom sice vím co napsat do řádku jak jsem se o tom dozvěděl, ale nevím jak, aby to nevypadalo blbě. Prakticky otec spolužáka nám to zařídil, takže bych asi napsal od spolužáka.

Díky za odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.05.14 23:39

Co je to za firmu - přímý zaměstnavatel nebo agentura? Jazyky: Angličtina pasivně (rozumím) Práce s PC: Office, internet, elektronická pošta, programování, ... (Pro agenturu bych více rozvedla, někdy bývají "natvrdlí".)

doplněno 29.05.14 23:48:

Zapomněla jsem na poslední otázku. Já bych nenapsala nic. Otci spolužáka by to nemuselo být milé. Max. bych jim osobně řekla, že jsem to zaslechla ve škole ...

doplněno 30.05.14 00:57:

Já vím, že bych si firmu mohla dohledat, ta otázka spíše měla odlišit, jak to pro který druh firmy vyplnit.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 30.05.14 00:25

Firma má hned nahoře logo. ;) Doplnil jsem to tak, jak jsem uznal za vhodné, tak uvidím. Díky.

Datum: 30.05.14 00:12

Např.: angličtina - komunikativní, 100% porozumění technické dokumentaci/postupům/návodům (nebo to, čím se zabývaj)

Jak jste se dozvěděl: známý. Netřeba dál rozvádět, jim to stejně nic neřekne, přes takovéhle dotazníky to jsou stovky anonymních lidí.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 30.05.14 05:42

souhlasím s tebou a podporuji tvůj dobrý a logický názor. ta firma dělá kondenzátory a pravděpodobně by se člověk mohl setkat s technickou dokumentací,ale i to není pravděpodobné.A s členy představenstva,kde jsou cizinci už asi vůbec ne. Takže pasivně.Já už se setkal s tím,že chtěli angličtinu od řidiče vysokozdvižného vozí v celkem bezvíznamné firmě. A to druhé -od spolužáka. Oni jen chtějí vědět,kterým směrem zaměřt marketing. S tvým zájmem to nemá co dělat.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.