Hexa očkování - příliš dlouhá pauza?

Od: Datum: 29.05.14 22:08 odpovědí: 2 změna: 29.05.14 23:03

Dobrý den, syn bude mít v červnu 1 rok. Zatím byl očkován v sedmém měsíci první dávkou hexa vakcíny. Potom se nám dlouhodobě táhly nemoci, takže až nyní je možné v očkování pokračovat. Je to ovšem dlouhá doba a četla jsem, že dávky by měly být od sebe max. tři měsíce. ...ovšem, psalo se kdesi na internetu..My to máme mnohem déle, jak to nyní bude pokračovat? První dávka se nepočítá a čeká nás znovu třikrát očkování? Vím, že s tím není legrace, tak chci předem vědět co a jak, než bude Mudr. zahajovat další očkování.

Moc děkuji za informaci!

Eva


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.05.14 22:54
avatar

Na toto asi dokáže fundovaně odpovědět jen doktorka. Rozhodně je lepší to s očkováním nepřehánět a nechat dítě očkovat jen tím, co je nutné ze zákona. Nechat se očkovat třeba proti chřipce, to je naprostá hloupost. Nechci strašit, ale očkování rozhodně není "zdravé", protože součástí očkovacích látek je vždy hliník nebo rtuť. Čím vyšší koncentrace v organizmu, tím vyšší pravděpodobnost vyvolání závažných neléčitelných onemocnění.

http://czechfreepress.cz/zdra…e-mozek-deti-i-dospelych.html

Ohodnoceno: 0x
 
Od: eva1
Datum: 29.05.14 23:03

To já vím, že to není dobré, právě proto mě zajímá, jestli bude nutná i ta první dávka. Doufám, že tu najdu radu lékaře. Můj bohužel projevil nejistotu a já si nenechám na svém synovi dělat pokusy.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.