Problémy s menstruací

Od: Datum: 28.05.14 11:13 odpovědí: 8 změna: 30.05.14 12:20

Chci se zeptat mám velmi bolestivou a hodně silnou menstruaci. Pří které trpím kolabuji a omdlévám. Lékář mi zjistil i zvětšenou dělohu. Doktor mi doporučil nějaké hormonální injekce do bříška, že bych ji už neměla. Má někdo s tím zkušenosti. Mně hormony moc nedělají dobře. Zadržuji vodu a otékám. Děkuji za odpově´d

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.05.14 11:17

Doktor by měl především najít příčinu potíží a tu pak řešit a ne zastavit menstruaci hormonálně. Silnou menstruaci můžete zmírnit bylinnými čaji z kontryhele a řebříčku a užíváním Ascorutinu. Na bolest by měl stačit Ibalgin - mám to dost podobně jako vy.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 28.05.14 11:20

Tak takhle jsem to měla před dětmi. Šílené bolesti, omdlévala jsem, zvracela jsem, měla průjem, potila se. Nejbezpečnější bylo usnout, stočená do klubíčka. I ve škole na lavici jsem to sbalila. Po prvním dítěti to přešlo úplně. ;) Johulko, kolik máš roků? Hormonální antikoncepci ti lékař nenavrhnul? Ta má nejméně vedlejších příznaků. Menzes upraví a bolesti odstraní. Lituji tě, ještě dnes mám v paměti tu šílenou bolest. Drž se!

Ohodnoceno: 3x

Od: johulka*
Datum: 28.05.14 11:32

Je mi 27 let a dvě děti a můj stav se zhoršuje. Navrhnul mi hormonální injekce,ale mně hormony nedělají dobře. Rozhodíi celé tělo.

Datum: 28.05.14 16:12

A nemůžete to aspoň vyzkoušet? Hormonů je spousta. Já již skoro rok beru Proveru, na které jsem slyšela strašné věci (šílené akné, tloustnutí,...), a vypadá to, že se mi lepší akné, kterým trpím již od dospívání, rostou mi vlasy - husté a silné, vodu nezadržuji, váhu nenabírám... Alespoň bych to zkusila, když Vám injekce vyhovovat nebudou, můžete to řešit pak jinak.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.05.14 18:14

Vyzkoušejte Malinové kapky od Dědka kořenáře, je to velmi účinný lektvar. Mluvím vážně.

http://www.dedekkorenar.cz/zb…ty/gk---malinova-smes-p5.html

http://www.novysro.cz/gk-mali…smes-prodamy-100-ml-pv23.html

Datum: 28.05.14 13:12

Těch hormonů je ale celá řada a ne všechny jsou stejně silné, možná by to mohly být i nějaké v tabletách - pokud k tomu doktorovi máte důvěru, zkuste to s ním ještě jednou probrat - většinou je více možných řešení. Pokud důvěru nemáte, zkuste to prokonzultovat s jiným doktorem.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 28.05.14 19:18

Určitě bych nejdřív vyzkoušela přírodní postupy. Už tu psali o kontryhelu, také jsem slyšela o příznivých uúčincích švédských kapek. Ty hormony bych opravdu nechala až na konec. Jinak mamka měla to stejné, ale po porodu ji to právě přešlo.

Od: johulka*
Datum: 30.05.14 12:20

děkuji ji moc všem za rády určitě to vyzkouším

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.