Reklamace vyúčtování

Od: Datum: 26.05.14 14:26 odpovědí: 5 změna: 26.05.14 18:23

Chci se zeptat, zda máte někdo zkušenost s reklamací vyúčtování služeb od Vodafonu. Po předčasném ukončení smlouvy mi naúčtovali i cenu telefonu, ale v plné výši. Přesto, že jsem 17 měsíců plnila. Je to možné? Jak se mám proti tomu bránit? 2x mi tvrdili, že naúčtuji pouze cenu 20% z min. plnění za každý měsíc do konce smlouvy a teď si vyúčtovali i telefon. Kdybych věděla, že to tak bude, tak bych samozřejmě do 12/2014 vydržela a nechtěla odejít předčasně.

Díky :(


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: paw®
Datum: 26.05.14 14:38

Cetla jste vseobecne ochodni podminky? Pokud me pamet neklame, tak ukonceni drive se nevztahuje na telefon,a le pouze na vlastni pausal.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pejta
Datum: 26.05.14 15:14

Četla a jsou dvoje. My jako zákazníci na firmu tam máme uvedeno, že jsou oprávněni požadovat pětinu součtu minimálních měsíčních plnění do konce smlouvy a zároveň požadovat vrácení slev na koupi zboží v plné výši. Tak nevím. Ale když jsme se jich na to 2x ptali, tak nás na to nikdo neupozornil a ke všemu vrácení slev snad není celá částka telefonu. Ke všemu se nás dokonce ptali, jestli jsme si brali telefon, protože to sami nevěděli a na smlouvě je uvedeno, že doplatíme rozdíl telefonu od zaplacené částky. Ovšem zaplacena byla 1 koruna. Haha. Takže by mě i zajímalo, pokud bych reklamovala telefon a uznali, že mi vrátí peníze, vrátí mi jednu korunu?

Datum: 26.05.14 16:59
avatar

Zřejmě Vám zapomněli odečíst 1 Kč od ceny telefonu. I v případě reklamace by Vám zaplatili tu 1 Kč. VOP jste si měla stejně jako smlouvu přečíst před podpisem smlouvy, svým podpisem jste potvrdila, že podmínky znáte, a že s nimi souhlasíte.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: paw®
Datum: 26.05.14 17:26
Nejak jak pise ivzez. Pac jinak by to byl celkem dobry obchod. Vezmete pausal, k nemu drahy foun za 1Kc a zrusite smlouvu. zaplatite z kazdeho 20% a telefon je vas. Pri dnesnich red terifecj to je 2900 za pausaly a k tomu cast telefonu. A to se vyplati
Ohodnoceno: 0x
 
Od: pejta
Datum: 26.05.14 18:23

Trochu dvoji metr ne? Takže já jim musím uhradit celý telefon za nedodržení 7 měsíců, i když mi tvrdili, že doplatím 700 Kč a nazpět oni mi jsou povinni vrátit 1 Kč. On je to dobrý obchod, ale jenom pro ně. Red Tarif nemám. Mám na míru a jsem u nich už 8 roků, škoda, že jsem je s něčím neprudila. Předpokládala jsem, že budu doplácet zařízení, ale pouze nějakou poměrnou část za 7 měsíců neplnění min. plnění. No nic. Díky za názory.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.