Přál bych si bývalou zpět. Jak na to?

Od: Datum: 27.05.14 19:08 odpovědí: 17 změna: 01.06.14 00:30
Je tomu dva měsíce, co se semnou rozešla bývala přítelkyně. Za rozchod můžu velkou částí ja. Vyčetl jsem jí sex, že spolu nespíme a prý to byl ten důvod proč to všechno skončilo. Ať či jinak hodně mi to mrzí. Omluvil jsem za to co jsem řekl a uznal, že jsem to říkat neměl. Na druhou stranu od svých kamarádů slyším, že většina chlapů je podezřívavá, když s nimi holka přestane spát. A já měl podezření. Od rozchodu není den co bych na všechno nemyslel. Zkouším se různě zabavit, ať už sám nebo s přáteli. Ale nic nepomáhá. Kamarádi mě zkoušeli seznámit, ale nechci někoho jiného. Myslím, že bych ublížil sám sobě, ale hlavně nové partnerce a to nechci. Mám plnou hlavu myšlenek na bývalou. Je ještě nějaký způsob, jak vrátit vztah? Ať je to jakýkoliv způsob udělám vše!
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.05.14 19:17
avatar

Na tohle mám vcelku jasný názor, podepřený osobní zkušeností. Vybodni se na to. Slepovaný hrníček nedrží.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 27.05.14 19:23
avatar

Na jednu stranu tvoje blbost, že dáš víc na kecy kamarádů, než na vlastní holku. Na druhou chápu, že absence sexu může chlapa rozhodit - řekla ti důvod, proč ji sex nezajímal? Zajímal ses o to, jak jí je, jestli ji to nebolí, jestli nemá nějaký intimní problém?

Uvědom si, že když to dáte znovu dohromady, tak se to vrátí do starých kolejí, které se ti opět nebudou líbit? Po rozchodu má člověk tendence vybavovat si jen to dobré, a pak po návratu k sobě přijde opět kruté vystřízlivění.

doplněno 27.05.14 19:47:

Taky jste si možná nesedli, ne všem to holt v posteli klape. Je pak otázkou, zda obětujete skvělý sex za šťastný vztah a naopak.

doplněno 27.05.14 19:55:

Potom jí zkus narovinu zavolat a prostě říct, že jsi udělal životní chybu a že ji miluješ. A že nechceš být s jikým jiným, než s ní. Pořád je šance, že se vrátí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zdenek555*
Datum: 27.05.14 19:46
To co mi říkali kamarádi bylo až po rozchodu. Ptal jsem se na důvod jestli nemá problémy i jestli je něco z mé strany spatne. Řekla, že ja za nic nemůžu a že problémy nemá. Proto nechápu ten zlom. Nového přítele neměla, tak ani tady nevidím problém.
Od: zdenek555*
Datum: 27.05.14 19:50
Tahle možnost mi také napadla. Jinak jsme si skvěle rozuměli a nebyla chvíle ci bychom nějak mlčeli. Vždy bylo o čem mluvit.
Od: zdenek555*
Datum: 27.05.14 20:10
Zavolat nemůžu o číslo jsem přišel. Jediný kontakt mam na Facebooku. Ale i tak zkusím napsat. Teď si uvědomuji, že nemám co ztratit jednou zprávou. Děkuji ;)
Datum: 27.05.14 19:25
avatar

Na tuto otázku by Vám dokázala odpovědět jen Vaše bývalá přítelkyně. Jen ona ví, jestli je nějaká šance a způsob...Píšete, že uděláte vše. Co kdybyste se tedy zeptal přímo jí a komunikoval o tom s ní? Alespoň si nebudete muset vyčítat, že jste to nezkusil. A z chyb se snažte poučit do budoucna...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zdenek555*
Datum: 27.05.14 19:47
Tady vím, že bych měl napsat alespoň neutrální zprávu. Jen jsem nevěděl jestli je to dobrý nápad. Děkuji
Datum: 27.05.14 19:54

Zdar.Napadlo Vás ,že si mohla najít přítelkyni? hmm..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zdenek555*
Datum: 27.05.14 20:02
Možnost to je, ale jsem si jistý, že ne. Po tom co ji znám.
Datum: 27.05.14 20:14

...tak se chystá odejít do kláštera,církev dostane majetek a bude to výnosné...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: takina
Datum: 28.05.14 06:36

Na tohle Vám mohu uvést vlastní zkušenost. Měla jsem náročné a dost stresové období v práci, k tomu se přidali zdravotní problémy,a péče o nemocného rodiče. Jediné co jsem dokázala po návratu domů,bylo zapadnou do postele a spát.Tehdejší přítel všechno věděl a jednoho dne i přesto všechno se mě zeptal. " ty někoho máš?", když jsem udiveně odpověděla a zeptala se kde na to přišel, dostalo semi laické odpovědi...no už se mnou nespíš... Dnes už je to ex...

Neříkám,že to u Vás musí být stejné,ale v okamžiku kdy muž vyčte ženě že je odmítán, aniž by se snažil před tím pochopit proč, je to pro něj velké mínus...a jestli jste ještě dal své slečně najevo že jí nevěříte...je to konec. Zkuste se vžít do do její role, jak by se Vám líbilo,kdyby na Vás neustále útočila,že s ní už nespíte (ať z jakéhokoliv důvodu,ale nemyslím tím nevěru) a zakončila by váčitky s tím že ji podvádíte? Pokud jste ukončil vztah jen "kvůli nedostatku sexu" o něčem to u Vás svědčí.Minimálně o tom, že evidentně máte jinou potřebu než ona. Najděte si proto partnerku,která bude na " stejné vlně".

Já být ní vztah s Vámi nechci, protože pokaždé když Vám " nedá" ve vás to bude opět hlodat proč...a odrazí se to na vašem vztahu...Ne nadarmo se říká dvakrát do stejné řeky nevstoupíš...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zdenek555*
Datum: 28.05.14 11:07
Co se tyče práce vím, že to na ni bylo moc. I na mě je v práci vytvoření nátlak a občas jsem ve stresu. Snažil jsem se ji pomoc, ale byla samostatná, že vše zvládne. Co se týkalo sexu, tak jsem chtěl jen vědět kde je problém. Svou chybu jsem uznal a omluvil jsem se. Bylo mi s ni dobře i bez sexu a nepotřeboval jsem ho jen mi vrtalo hlavou, co se děje. Nezeptal jsem se jestli někoho má. To byla jen má myšlenka. Je tomu dva měsíce a se mnou to jde ještě více z kopce. Opravdu toho velice lituji to co jsem jí řekl. Do té doby to bylo skvělý...
Od: johulka*
Datum: 28.05.14 11:22

Ono to je těžký. Pokud holce vyčteš sex a rozejdeš se sje to pro ní ponížení. Ona se urazila. Bud to zkusís slepit dohromady,ale to v některých případech nedopadne dobře. Nebo na ní zapomeneš. Když holka přestane spát můžeto mít několik důvodů. Buď je unavená z práce a nebo má někoho jiného. Lepší je zapomenout a dát tomu čas zapomenout. Pokud ona sama se nechce k tobě vrátit nezmůžeš nic.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: zdenek555*
Datum: 28.05.14 14:48
Ja se s ni nerozešel. Vím ze se ji to dotklo a vim, že ji to mrzelo. Zkoušel jsem zapomenout, ale je to cim dal tim horší a vic mi chybí.
Od: lotus*
Datum: 28.05.14 19:02

Dej tomu čas, ten to spraví.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zdenek555*
Datum: 01.06.14 00:30
To se snažím celou dobu. Chtel jsem slyšet názor nestraných lidí. Proto všem děkuji za odpovědi
Od: buss
Datum: 28.05.14 19:13

Jak dlouho ten slepenec vydrží, ale, kdo to tady vyřeší, dá dohromady? Nikdy to už nebude ono. Jestli to vše, nebude pro ni otravné.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.