Ženské problémy

Od: Datum: 27.05.14 13:02 odpovědí: 4 změna: 27.05.14 16:56

Dobrý den,moje otázka je pro ženy.Jsem v přechodu a začala jsem silně krvácet,už 8 den.Pujdu k mudr.ale mäm strach,že mi pošle do nemocnice a to se mi absolutně nehodí-potřebuji 14 dní fungovat pracovně.Známá říkala,že měla také takový problém a mudr.jí napsal prášky,ale zapoměla název?Je tady žena s podobnou zkušeností?Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.05.14 13:45

Jeden den snad vydržíte v nemocnici po výškrabu...je to jistější-- s práškama si nehrejte sama od sebe

Ohodnoceno: 1x
 
Od: cobrak*
Datum: 27.05.14 15:33

Dobrý den, krvácení v gynekologii je velký problém a bohužel je založen na několika možných podkladech. Kvůli tomu musíte jít na vyšetření a nesrovnávat se s kamarádkou, protože mohla krváce úplně kvůli něčemu jinému a úplně z něčeho jiného. Můžete krvácet od dělohy až po polypy v gynekologických cestách, proto je hloupost brát si nějaké prášky, když nevíte, proč krvácíte. Zeptám se Vás, jak moc krácíte? O kolik víc, než jste byla zvyklá při menstruaci?

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 27.05.14 16:48
avatar

Každý je v práci nahraditelný, ale zdraví máte jen jedno. Je vám vaše zdraví ukradené? Ne? Tak jděte k lékaři a nechte se vyšetřit. A mějte na paměti, že co pomohlo jednomu, nemusí pomoci druhému. My tady nemůžeme vědět, o jaký problém se jedná ve vašem případě.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 27.05.14 16:56
avatar

Souhlasím s předešlými a doplním rok a půl starou zkušenost od přítelovy mámy. Začala krvácet, tak nějak víc, řekla si pohoda, pár dní to vydržím. Jenže za těch pár dní krvácela tak, že nestačily čtyři nejdelší vložky na sobě, vypadávaly z ní kusy jakési tkáně. Dostala prášky, které měly zabrat, samozřejmě nezabraly, a tak mohla jen sedět, jinak by byla okamžitě celá od krve. Nakonec to skončilo operací, tuším sterilizací, pokud se nepletu, šlo o nějakou poruchu vaječníků.

Hodně lidí potřebuje chodit do práce, ale to nic nemění na faktu, že zdraví je fakt jen jedno.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.