Veliký a široký penis

Od: Datum: 27.05.14 12:47 odpovědí: 10 změna: 27.05.14 21:08
Dobrý den, mám takový problém s penisem. Délka 18cm a širé 5cm. Všude čtu a slyším jak ženy chtějí veliký penis, ale já proste nenarazil ještě na takovou která mi po pár setkání řekla ze je problém v jeho velikosti, co se tyče běžného sexu ze pretrpi ale oral je problém. Máte nějakou radu, oral se mi líbí a chci aby se líbil i ženám. Podotýkám hygienu důkladně dodržují . Prase nejsem
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.05.14 12:51

Ono se dá radit dost těžko, protože s velikostí penisu se dost špatně dá něco dělat. Na druhou stranu - pro mnohé ženy je orál problém nehledě na jeho velikost, prostě se jim tato technika nelíbí a nepraktikují ji.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 27.05.14 12:57

Bohužel opak je pravdou, většina žen touží po průměrném a možná i menším penisu. Spousta žen má totiž raději mazlení a orál, než mechanické zásuny sem a tam - a čím větší penis, tím víc to bolí, pochva je sice elastická, ale ne nekonečná. Kamarád je podobně vybaven, má dost přes 20 cm a kolikrát si stěžoval, že nemůže najít ženu, která by se "ho" v posteli nebála. Většinu jeho partnerem obří penis děsil a sex je bolel.

A k tomu orálu... čím větší, tím víc se holka dusí, tak to prostě je. Zkuste si někdy narvat až k mandlím okurku, nepozvracet se a ještě dělat, jak Vás to baví *smich* ;).

Ohodnoceno: 6x

Datum: 27.05.14 14:01

martinaa...s tou okurkou je to výstižné.Kdyby ten penis aspoň libě voněl ,,brr

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.05.14 13:01

Většině kamarádek spíš dělá problém délka než šíře při orálu,18 cm a 5 cm mi tedy rozhodně nepřijde jako veliký atd,spíš hledat partnerky, které orál baví, a pak se neřeší ani extrémní délka:)

Od: skye®
Datum: 27.05.14 13:11

Někdo hledá ženy podle určité výšky, někdo podle tloušťky. Někdo podle inteligence, někdo podle krásy. No a Vy musíte hledat podle velikosti pusy.

Ohodnoceno: 1x

Od: ben®
Datum: 27.05.14 13:19

Dobrý den, asi takto - nanuk se také nemusí polykat hned celý a stačí ho olizovat. A radosti to je vcelku dost. Zdravím!

Ohodnoceno: 2x

Od: buss®
Datum: 27.05.14 13:36

Je třeba najít si slonici, takovou ženu, co tvrdí, že na velikosti záleží.

Datum: 27.05.14 14:02
Asi lovíš ve špatných vodách. Jsem na tom stejně a žádná si nikdy nestěžovala že by byl moc velký. Holt to chce předehru a ne na to hned vletět jak buchar. A co se týče orálu tak si myslím že není moc ženských který by ho dělaly s opravdovou chutí. Maximálně tak na oplátku ale jinak . . .

Od: pb®
Datum: 27.05.14 15:50

Orál klidně a s chutí až do kokce, s délkou problémy nemám, trénováním lze dávicí reflex potlačit, ovšem s tloušťkou ano, čelistní klouby mají své limity a ty natrénovat nelze. Takže když se partner ptá, jestli bych nechtěla, aby měl většího, říkám že klidně, ale pak by se musel vzdát oráního sexu.

Od: olaf71*
Datum: 27.05.14 21:08

myslím, že je lepší větší než menší. asi bych se cítil flustrovaný, kdyby si tam dala " mýho šulínka" a dorazila by ho robertkem

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.