Kolik dní dovolené?

Od: Datum: 27.05.14 08:15 odpovědí: 2 změna: 28.05.14 00:53

Dobrý den,

sestra pracuje ve veřejně prospěšné společnosti. V pracovní smlouvě má napsáno, že má nárok na 20 dnů dovolené, ale sand prý dle zákoníku práce (§109?) má nárok na 25 dní dovolené. Nevíte náhodou někdo jak to je? Velmi děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.05.14 09:27
avatar

dle zákoníku práce má nárok na 20 dnů; organizace může zvýšit (ale nemusí) počet dnů nad stanovený limit

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 28.05.14 00:53
avatar

Domnívám se, že veřejně prospěšná společnost není státní příspěvkovou organizací. I podle mne by mělo jít o 4 týdny dovolené.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.