Qualification secondary: co to znamená?

Od: Datum: 26.05.14 18:46 odpovědí: 4 změna: 26.05.14 19:20

Zdravím,

když vidím někde u osobních údajů někoho: Qualification secondary nebo Qualification primary. Co to znamená, že má dotyčný za kvalifikaci?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.05.14 18:51

Že je kvalifikace sekundární (méně podstatná) nebo primární (důležitá). Jinými slovy, že na něco ji až tak nepotřebujete (ale určitě se hodí, body při pohovoru z ní asi budou), a nebo, že je potřeba.

doplněno 26.05.14 18:52:

Omlouvám se, možná jsem se překoukla - u osobních údajů? To není u nabídek práce? Kdyžtak dodejte info...

Ohodnoceno: 1x

Od: goro
Datum: 26.05.14 19:14

Jsou to osobní údaje, vlastně inzeráty lidí, kteří poptávají práci, které pročítám. Je zde uvedeno vždy vlastně primary, secondary a university. Takže se mi to jeví, jako kdyby to bylo něco jako Zš nebo učňák. Druhá varianta střední škola a následně univerzita.

Od: neo4440
Datum: 26.05.14 19:16

Ano je to tak jak píšte.Zš,Sš,Vš

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.05.14 19:20

Ano, v tom případě primary bude ZŠ a secondary střední vzdělání. Akorát mne to trochu zaráží proto, že jako primary se většinou označuje pouze první stupeň. Nicméně to je hloupost

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.