Odcizený batoh

Od: Datum: 24.05.14 20:59 odpovědí: 4 změna: 25.05.14 21:04

Při brigádě u ČD mi byl odcizen batoh ze služebního oddílu.

V batohu se nacházelo mnoho věcí. Mezi důležité bych zařadit klíče od všech vstupních dveří do domu, řidičský průkaz s uvedenou adresou bydliště (obec se 700 obyvateli).. pak věci finančního charakteru, které lze oplakat, ale nelze je spojit s moji osobou.

Zítra jdu sepsat protokol.

Doporučili byste vyměnit všechny vložky, a nebo riziko je malé - např. jedná se o zloděje, co kradou, ale nevloupávají se do domů. Řidičský průkaz lze nějakým způsobem zneužít - uzavřít půjčka, a nebo něco podobně závažného?

Na policii jdu zítra.

Za odpovědi děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: buss
Datum: 24.05.14 21:11

Byla-li tam adresa, doporučuji vyměňte co se dá. Jinak ohledně věcí, cenností odpovědnosti vizte zák. práce. Pokud nebyl přístup cizích osob, šlohl to někdo od ČD. Na půjčky je obyčejně třeba dvou dokladů. Vše je jen a jen na vás, nevíte přece kdo to ukradl s jakým úmyslem.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 24.05.14 21:57
avatar

Pokud byla v řidičáku adresa na kterou pasují ukradené klíče, rozhodně vyměnit zámky, to je jistota. Možná to zloděj všechno hodil do popelnice, ale možná to časem zkusí použít. Osobně veškeré doklady nosím u sebe - v kapsách tak aby je nemohl nikdo ukrást. V batohu mám jen nedůležité věci. Do protokolu vše pečlivě uvést a co nejdřív si zažádat o vystavení nového řidičáku.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: ruze®
Datum: 25.05.14 16:49
avatar

No bussi ! ,,Šlohl to někdo od ČD,,? A kdo asi? Služební oddíl se zamyká,nepíše,zda vykonával brigádu sám nebo s někým.Pokuď s někým od ČD,tak ten by si to v dnešní době rozhodně nedovolil! Myslíte si,že nějaký batoh,notabene když ani nelze v něm předpokládat cenné věci stojí za vyhazov? To jste tedy pěkně ,,přestřelil,,!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.05.14 21:04
avatar

Žádní svědci, žádný usvědčený viník = žádný vyhazov. Bohužel to tak dneska funguje. A kradou lidi, do kterých byste to v životě neřekla.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.