Je KSČM v současné vládě?

Od: Datum: 23.05.14 22:27 odpovědí: 18 změna: 27.05.14 18:00

Viz název otázky. Já tvrdím, že ne. Ale někdo jiný, tvrdí že ano a snaží se mi namluvit, že nemám pravdu. Je tam nebo ne? Podle mě si ten dotyčný(a) plete vládu s poslaneckou sněmovnou. A ještě se mi snaží namluvit, že nemám pravdu. Anzionka.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pacourek*
Datum: 23.05.14 22:32

Dnes už ne ,ale v minulosti bývalí komunisté opravdu byli (např pan Nečas )

doplněno 23.05.14 22:34:

Strana je vždy v opozici

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.05.14 15:45

@pacourek: Omyl, v KSČ byli Babiš a Mládek. Pro úplnost dodávám, že i prezident Zeman.

doplněno 26.05.14 20:43:

Jo a @pacourek, kde jste vzal ten nesmysl, že Nečas byl v KSČ?

Ohodnoceno: 1x

Datum: 23.05.14 22:33

Nemyslím bývalé komunisty, ale stranu jako takovou.

Od: jendad
Datum: 23.05.14 22:35

Komunsti jsou od 89 v opozici v parlamentě

Datum: 23.05.14 22:39

A jak to dámy a pánové jak tedy tomu dotyčnému (né) dokázat, že ze mně dělá debila, s prominutím. Odkaz http://cs.wikipedia.org/wiki/Vl%C3%A1da_%C4%8Cesk%C3%A9_republiky na něho (ni) jaksi nezabírá!

Datum: 23.05.14 22:46

Spíše než parlament s vládou si možná Váš známý plete vládu s "krajskými vládami. V některých krajích jsou členové KSČM ve vedení úřadů ...

Nevěří-li Vám, ať se přeptá na úřadu vlády.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 23.05.14 22:51

Ivzez, jako štve mě to, páč mi ještě říká, že neznalost neomlouvá. A když si člověk stojí za svým, tak z něho dělá blbečka. A když se ho (jí) zeptám na rozdíl mezi vládou a poslaneckou sněmovnou (ať tedy víme, na čem jsme), tak mi odvětí ve smyslu, že mi nic říkat nemusí, že na to mám já přece ty své chytré odkazy.

Od: pepr®
Datum: 23.05.14 23:03

A co tahle stránka.

Ať vám tam ta chytrá slepice najde KSČM. Případně podá jiný věrohodný důkaz, kromě jejího přesvědčení.

A pokud vy mluvíte o KSČM, ale ona se vás snaží nachytat na tom, že komunisti jsou ve vládě pořád, jen v jiných stranách, tak bych s ní asi na toto téma více nediskutoval a poslal ji do míst kam slunce nesvítí.

Ohodnoceno: 2x

Od: ben®
Datum: 23.05.14 23:05

Dobrý den, KSČM ve vládě není - to už zde bylo zodpovězeno. Že by tam ráda v budoucnu byla je věc jiná. Toho dotyčného se zeptejte, kde k této informaci přišel a jestli chodí volit, když má takový "přehled" a je tak občansky a rozumově vyspělý. Nebo ho rovnou pošlete do . . Zdravím!

doplněno 23.05.14 23:09:

Pokud chcete dotyčného trochu podusit, tak Vám může jmenovat ministry za KSČM - a bude tam, kam jste ho už jednou poslala.

doplněno 23.05.14 23:29:

No, podle vztahu k dotyčné osobě bych volil slova odporu, zatracení, posměchu a jasného nesouhlasu. Ale, já bych ho (ji) asi poslal do té . . . I tolerance má své meze a u omezeného člověka není důvod ztracet čas s argumenty a je třeba ho poslat na tu cestu do řiti. A další možnost je ignorace a opustit středem nepřínosnou diskuzi.

Datum: 23.05.14 23:14

Beníku, na můj argument, že ve vládě přece nesedí ani jeden ministr za KSČM ten dotyčný(á), přešla pouhým mlčením a tím, že on (ona) prostě pravdu, že neznalost neomlouvá a že mně přece nic dokazovat nebude, když jsem ho (ji) požádala o důkaz, kromě jejího slova, že KSČM je ve vládě. Jako neřešila bych takovou blbost, ale tohle mě fakt nasr...o!

Datum: 23.05.14 23:21

Proč se s takovým ignorantem vůbec dohadujete?

Datum: 23.05.14 23:26

A víte, že ani nevím?

Datum: 23.05.14 23:32

Ahoj. Anzionko, tohle už spíš zavání masochismem. S některýma blbama se o některých věcech opakovaně debatit prostě nedá. Tí se misejí jen poslat do patřičných mezí. Většinou mezi půlky. V našem státě se stala zásadní chyba, že se tu nedekomunizovalo. V německu tomu říkali denacifikace. Ale asi to fakt nešlo, když ten převrat v 89 provedli KSČmani sami. A začali škodit a škodit a škodí dosud.A estébáckej soudruh V.Klaus je největší Éro.

Od: axus®
Datum: 24.05.14 00:20

O podobnych blbostech se hadaji lide v noci v hospode po desatem pivu.

Ze Ty pises primo od vycepu...

Datum: 24.05.14 00:43

Axus, přiznám se bez mučení, že když jsem se já hádala, tak jsem měla v sobě dvě a půl sklenky bílýho. Ale protistrana byla střízlivá, ale moc jí to nepomohlo. Jako já i s nějakou kapkou alkoholu v krvi vím, že prostě KSČM není ve vládě. A tím to končí.

Datum: 24.05.14 19:15

Já bych tohle asi nijak neřešil. Spíš bych viděl jako průser to, že komoušové stále ještě legálně existujou. Měli být zakázáni stejně jako náckové.

Datum: 27.05.14 07:56

Myslíte ty nácky, co propagují Pinocheta nebo Banderu?

Datum: 27.05.14 18:00

Není to jedno? Fundamentalismus jakéhokoliv směru je škodlivý ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.