Maily od Kreditbooku,vymáhání a nátlak!

Od: Datum: 23.05.14 05:22 odpovědí: 3 změna: 23.05.14 18:32
Firmu Kreditbook prý řídí gangstaři, bezdomovci a zkrachovalec. Kreditbook mi vyhrožuje násilnejma telefonátama co musím zaplatit co jsem nikdy neobjednala a nechtěla.Kreditbook má na netu a ve vyhledávači Google jen samé varování,nikdo to nikomu nedoporučuje.Co a jak mám řešit?M&m s tím běžet za Policií?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.05.14 05:59

Pokud máte důkazy o vydírání,pak je jedině na policii. Tací lumpové dělají jen to,co se jim tolerancí či obavymi dovolí.K trestnímu stíhání je ale třeba více odvážných.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ala1970*
Datum: 23.05.14 09:46

Nechtěla neznamená, že to nemáte doma... a "omylem" jste si to někde vzala. Ale každopádně pokud kroky z jejich strany je za hranici práva, tak bych se nebál případ medializovat a dát na policii. Jinak se jich nezbavíte. Nahrajte si nejlépe nějáké telefony , kdy vám "vyhrožují" a případně předejte policii.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 23.05.14 18:32
avatar

Zajímalo by mne, jak se "gangsteři, bezdomovci a zkrachovalec" dostali k Vašim údajům vč. telefonního čísla. To si "někdo na Vás něco objednal" (sdělil jim bez Vašeho vědomí a souhlasu Vaše údaje) nebo Vy jste si nepročetla jejich podmínky?

Ta firma je přece jasná na první, max. druhý pohled na jejich web ...

Pokud Vám vyhrožují nebo Vás vydírají, obraťte se na policii.

Pokud jste si nevědomky něco objednala (= nepročetla jste důkladně jejich podmínky), seznamte se s jejich podmínkami a se způsobem ukončení (postupujte podle VOP, jinak se jich budete zbavovat dost těžko).

doplněno 23.05.14 18:38:

Pokud někdo zneužil Vaše údaje (Kreditbooku je někdo musel dát/sdělit), bylo by vhodné řešit i to.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.