Bojím se že jsem těhotná

Od: Datum: 22.05.14 10:09 odpovědí: 5 změna: 22.05.14 16:28

Dobrý den, já užívám antikoncepci jangee a zapoměla jsem na tabletku a vzala jsem si jí až o 24 hodin později a měla jsem pohlavní styk. Chtěla jsem se proto zeptat zda hrozí otěhotnění, jinak beru antikoncepci pravidelně. Děkuji předem za odpověd. Míša

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: popmanek*
Datum: 22.05.14 10:16

Určité riziko tam je. Ale mě se to už taky stalo a ještě jsem neotěhotněla :)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 22.05.14 10:22

Také záleží na tom, jestli to byla růžová tabletka nebo tabletka bílá (placebo) a kdy byl pohlavní styk. Placebo tabletka nevadí.

Pokud to byla ta růžová tabletka, tak riziko samozřejmě je.. dle mě ne velké, ale je. Zvlášť vysoké riziko nedostatečné ochrany proti otěhotnění je tehdy, pokud jste vynechala tabletu na začátku 1. řady a na konci týdne 3 - 3. řady balení.

Přesně je to popsané v příbalovém letáku Vaší antikoncepce, v jakém týdnu jaká zapomenutá tableta co udělá.

http://www.ladeepharma.cz/pro…y/Ladeepharma_Jangee20-PI.pdf

doplněno 22.05.14 12:51:

Tak co řešíte, když jste měli pohlavní styk i s kondomem? Pak říkám mé oblíbené, 100% ochrana je jen nesouložit, ale ve Vašem případě bych byla v klidu..

Ohodnoceno: 1x

Od: misa2010
Datum: 22.05.14 12:16

No zapoměla jsem na růžovou tabletku, a bylo to na konci 1.řady, a ten pohlavní styk sem měla ten den ale s kondomem.

Od: moula*
Datum: 22.05.14 13:44

A líbali jste se?!

Ohodnoceno: 0x

Od: misa2010
Datum: 22.05.14 16:28

Děkuji to se mi ulevilo, a jak bych poznala že sem těhotná?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.