Menstruace - sójové jogurty

Od: Datum: 21.05.14 14:52 odpovědí: 3 změna: 21.05.14 17:50

Dobrý den, na některých internetových stánkách jsem četla, že sójové jogurty vyvolávají menstuaci. Jinde jsem ale zase našla, že sója je nezdravá a může porušit menstruační cyklus. Co je pravda? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.05.14 15:18

tak to jsem nikdy neslyšela ani nečetla

Ohodnoceno: 2x

Od: tereza*
Datum: 21.05.14 15:23

Dobry den, jim sojove jogurty nebo jine produkty obsahujici sojovou bilkovinu cca jednou tydne uz nekolik let. Zadny vliv na muj menstruacni cyklus nepozoruji. Obecne u clanku o vyzive doporucuji zkontrolovat duveryhodnost zdroje informaci a pamatovat na nutnost neustaleho aktualizovani doporuceni na zaklade poznatku vedeckych studii. Ona totiz i ta oficialni doporuceni nemusi byt aktualni. Pekne to ilustruje tento clanek: http://www.annajermarova.cz/j…icialni-vyzivova-doporuceni/. Pekny den, Tereza

Ohodnoceno: 0x

Od: fido
Datum: 21.05.14 17:50

Nemám moc času, učení je stráááááně moc, ale když si dám 5 min pauzu tak kouknu na poradte. tento dotaz mě pobavil a tak se připojím. Berte to s nadsázkou a humorem.

.

Dámy těžce s Vámi musím nesouhlasit ! Po mnohaletých zkušenostech je celkem prokazatelné, že ty sojové jogurty opravdu vyvolávají menstruaci, ale je to trochu upravené.

.

Po snězení jogurtu musíte ještě s plnou pusou se 2x plácnout do hýždí a ( to je teď důležité) čelo přitisknout na chladné okenní sklo ( zde je logické, že to provozujte hlavně z rána, když jsou skla chladná), a to na dobu minimálně 1 minuty.

.

Zaručuje to menstruační cyklus většinou pravidelný, 1x za 28 dní a nefunguje to v době těhotenství. Nebo myslíte, že to nefunguje?

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.