Ovlivnění těhotenského testu

Od: Datum: 20.05.14 10:37 odpovědí: 5 změna: 20.05.14 12:40

může nějak ovlivnit výsledky těhotenského testu to, že jsem nemocná (nejspíš nějaká viróza nebo tak něco). Co dalšího může výsledek ovlivnit? děkuji!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.05.14 11:10

Myslím si, že pokud je těhu test pozitivní tak je pozitivní a nic ho asi ovlivnit nemůže, kromě toho, že se nemá dělat těsně v době nastávající menstruace, ta to může falešně pozitivně ovlivnit, správně by se měl dělat až týden po nedostavení MS. A pokud je test negativní tak je zase prostě negativní, ale pokud máte podezření že těhotná jste a test je přesto negativní tak bych jich udělala více nebo zašla raději na gynekologii...

Ohodnoceno: 0x

Od: dery®
Datum: 20.05.14 11:28

Test funguje na základě hladiny HCG hormonu v krvi. Dle toho určí, jste-li těhotná nebo ne.

A myslím, že hladinu hormonu viroza ovlivnit nemůže.

Ohodnoceno: 1x

Od: fido
Datum: 20.05.14 11:54

Bohužel Vás musím zklamat. Váš pozitivní test bude důvěryhodný. Naopak je to možné, že se gravidita neukáže hned, ale pozitiv už je téměř jistý. Potvrdí ho nejlépe lékař a po čase plačící miminko. S přerušením neváhejte (jste li rozhodnuta). Byla li to jen hypotetická otazka, je to lepší než špatná zpráva o nechtěném těhotenství ...

Od: limo
Datum: 20.05.14 12:35

test jsem si zatím nedělala, jen mě hypoteticky zajímá jestli ta skutečnost nemoci(+možná nějaké léky typu hedelix, ibalgin a pod.) mohou mít na výsledek nějaký vliv

Od: fido
Datum: 20.05.14 12:40

Hedelix ani žádná alangetika to 100% neovlivní.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.