Ona i já fotíme.. já to beru tragicky

Od: Datum: 19.05.14 21:58 odpovědí: 7 změna: 20.05.14 16:00

Dobrý den,

mám obrovský problém sám se sebou... já už druhým rokem fotím. Našel jsem si přítelkyni, která také fotí. V podstatě začala více fotit potom, co jsme spolu začali chodit.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.05.14 22:07

Tak si to shrneme. Vaše úžasná a skvělá přítelkyně chce, abyste se vzdal toho, co máte moc rád, co Vás baví. A to pouze z důvodu její žárlivosti. Když se ozvete, že se Vám to nelíbí, dostanete facku.

Chlape, fakt Vám tohle ponižování stojí za pár svačin a vození autem? Člověk, který by Vás fakt miloval, Vám za a) nebude jen z vlastní blbosti a sobeckosti bránit v tom, co Vás baví, a za b) Vás nebude fackovat, když si dovolíte nesouhlasit. A Vy ještě napíšete, že ji chápete? No are you fucking kidding me?

Mně tohle udělat přítel, tak mu vrátím dvě. A až by se probral, tak by letěl. Dneska jedna facka, příští měsíc Vám zakáže fotit, nebo se zase pořeže, za rok Vám zakáže zase něco jiného, a když neposlechnete, tak třeba řízne Vás.

Ohodnoceno: 1x

Od: pohankaa
Datum: 19.05.14 22:24

Říznutí - vydírání! Příště spolyká prášky. Nyní se krotíte, ale máte zaděláno na italskou domácnost. Myslím, že by Vám to neklapalo, když už teď přemýšlíte, jak a co budete fotit, aby jste toho druhého neranili. Nemá to budoucnost, v tomto vztahu nebudete mít svobodu jednání.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.05.14 22:49

Hochu, hochu, kamaráde.

Nevím co na to říci, kolegyně Martina přede mnou byla pohotovější a umí se vyjádřit výstižně a otevřeně. Já jsem na rozpacích, protože vztahům, které zde popisuješ se říkalo nevyvážené či nerovnocené a ty z větší části končívaly nedobře, ne-li až tragicky.

Vážím si upřimnosti, se kterou to vše popisuješ - ale nehněvej se, nazvu-li tu zpověď jako nevyzrálost. Nikdo zvenčí tvé rozporuplné pocity nevyřeší - ba naopak ani nesmí. Zkus se naladit psychicky tak, že ten problém je jen a jen tvůj a že jeho vyřešení je jen a jen tvoje záležitost, za kterou poneseš odpovědnost. Samozřejmě nenabádám k tomu, abys vyloučil z řešení i upřimný rozhovor se slečnou. Rozhodnutí a odpovědnost je jen a jen tvoje a na druhé straně i jen a jen její. Pokud nedosáhnete vzájemného souladu - čím dříve to ukončíte, tím lépe pro oba. Možná je přece jen lepší, když vážné vztahy soužití nastanou až po nějakém čase a ten vztah se pak formalizuje či normalizuje způsobem závazným i veřejně, tj. sňatkem. A ty sliby musí být totiž závazkem ze kterého se nelze jen tak vyvlíknout.

Odpusť staříkovi. Přeji vám oběma jen to dobré a nejlepší.

Ohodnoceno: 2x

Od: jinx®
Datum: 20.05.14 07:40

Clanok dlhy ale citatelny a dost dobre popisany problem.Ja k tomu tolko ze ide o:

1.)citove vydieranie : to chce aj ine problemy riesit rezanim sa nozom?

2.) slecna je nevyzrela a sebecka>>>> vysvetlim: a co na tom ze ona zaraba? dava ti jasne najavo kto je na koni.

3.) k bodu 2 doplnim: rada manipuluje s ludmi ... a teba ma uz v hrsti.

4.) Nebud hlupak a neuc ju nicomu.Vyzera ze bude z toho konkurencia a ak budes dobry slecna to mozno vzda alebo pouzije tvoje zbrane prepac ale v tomto ta mam za hlupaka pretoze jej prenechavas urcitu cast (a asi dost velku) z tvojho teritoria resp.prijmu (financneho).Evidentne slecna vie z coho sa da zarobit ved si ju to naucil nie?.Slecna si pride na svoje.Ma zarobok.teba nejako uprace a necha ti omrvinky a ty hlupacik malicky si chodis fotit chlapcov a ten zvysok.Inymi slovami chod si za svojim.Fot slecny atd proste vsetko co ma zmysel a nenechaj so sebou manipulovat.Ak ta skutocne lubi tak musi pochopit ze to patri k tomu (foteniu).Vidim to na konkurenciu ak sa slecna vypracuje (ak nato vobec ma)..tu uz pre teba ostava len ruky prec od nej a nenechat sa tahat za nos...Dufam ze ste neni z jedneho mesta ale co pises snad nie.Prepac za hruby slovnik ale inak sa to napisat neda nechcem urazit..snad chapes.

Datum: 20.05.14 08:01

po internetu koluje pěkný vtip.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 20.05.14 09:35

Datum: 20.05.14 16:00

Robo, mýlíte se, zdravě sebevědomý člověk nežárlí. Žárlivost je touha vlastnit toho druhého, láska k sobě sama a nedůvěra v sebe sama. Vážně si myslíte, že každý trpí těmito nedostaky? (Já nikoho takového neznám, žárlivost znám jen z četby, filmů apod.)

Žárlivost u obou z Vás naznačuje citovou a emoční nedospělost/nevyzrálost.

Nikdo nemá právo omezovat svého partnera v jeho zálibách, natož v možnostech (při)výdělku.

Oba dva máte právo fotografovat takové objekty, které fotografovat chcete. A ani jeden z Vás nemá právo do toho tomu druhému mluvit.

Slečna Vás vydírá a Vy na její hru přistupujete. Co vlastně chcete "řešit"? Vždyť Vám to vlastně vyhovuje ...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.