Nepřišla poštovní poukázka

Od: Datum: 19.05.14 13:19 odpovědí: 2 změna: 19.05.14 18:32

Dobrý den, chci se na něco zeptat. Můj otec si každý měsíc nechává strhnout bankou alimenty a ty mi chodí pravidelně ve formě poštovní poukázky. Ale tentokrát mi nic nepřišlo, ikdyž to banka strhla. Jsou to už tři týdny a peníze se na ten účet vrací po deseti dnech, pokud se to nevybere. Ale nic se ještě nevrátilo, takže to vypadá ,že je to vybráno. Nevíte prosím jak mám postupovat? Ptal jsem se na poště a řekli mi že potřebují podací znaky té poukázky ,ale moc tomu nerozumím..stačí jim ukázat starý ústřižek nebo co?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.05.14 16:25
avatar

Nedoručení poštovní složenky nemůže příjemce, to musí udělat odesilatel. Odhaduji to na neodeslání vůbec nebo na chybu v adrese.

Kontaktujte otce.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.05.14 18:32
avatar

Žádný starý ústřižek. Buď to musí reklamovat otec, protože on má ústřižek k téhle konkrétní platbě nebo si jej od něj vyzvedni a reklamuj ty. Pokud tedy platba byla odeslána a ústřižek existuje.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.