Jak vyhledat osobu , kterou miluji :)

Od: Datum: 16.05.14 21:00 odpovědí: 3 změna: 17.05.14 04:31

Ahojky lidičky :)

Mám takový větší problém . Tento květen jsem jela do Paříže a bylo to opravdu kouzelné , ale zpátky k problému ...třetí den jsem byla na výletu lodí po Seine ( nevím jak se tato řeka píše) a měli jsme průvodce jménem Filip .Bohužel jediné, co o něm vím je, že se jmenuje Filip , bydlí v Paříži , je mu cca. 19 let a je to student a samozřejmě dokáži popsat jeho vzhled . Mluví plynule anglicky .

Chtěla jsem se zeptat jestli by někdo neměl nějaký nápad , jak toho prince najít ...Předem děkuji za nápadya odpovědi :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 16.05.14 21:26
avatar

Dobrý den, pokud je to průvodce, tak se bude na té lodi vyskytovat asi častěji. Jeďte zpět do Paříže a hlídkujte u nástupiště na tu loď - on se tam snad objeví. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.05.14 22:00
avatar

Nezlobte se ale i když ho najdete uvědomte si, že takových poblázněných holek má nejspíš na každém prtu pět. Lepší bude zamilovat se znovu a do někoho jiného.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 17.05.14 04:31

připomíná mi to příběh moji dcery , taky z Paříže. šlo o 5 minutové setkání v metru kde stál velmi pohledný mladý muž a nemohl zpustit oči z mé dcery se kterou jsem byla na zájezdu. Nastoupil s námi a vystoupil na zastávce jako my, bylo mu to trapné jít za námi tak se odhodlal a k dceři přistoupil a oslovil ji.plynou angličtinou ji i mne pozval na večeři, byl to náš poslední den v Paříži.Dcera se usmála a slíbila že když bude čas tak přijdeme, restaurace byla naproti hotýlku kde jsme bydlely.Aco dál? dva roky tvořili nádherný pár. Byl to velmi milý a přijemný muž, bohužel to nedopadlo , jiná kultura , rozdílné názory a hlavně jejich bydliště vzdálené od sebe , jejich studium atd. byla to pohádka jak říká moje dcera. Dnes je maminkou dvou překrásných dětí a na svého fr. přítele často vzpomíná...

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.