Lidská maska

Od: Datum: 15.05.14 19:42 odpovědí: 9 změna: 16.05.14 11:52

Zajímala by mě jedna věc.
Dokázali by jste milovat holku, která má těžké problémy s pletí?
Ale přesto o sebe pečuje. Dnes jde všechno zamaskovat, tak že si toho lidé ani nevšimnou, ale pokud tu masku smyjete, ne vždy je vše ok.
V budoucnosti chci podstoupit laser. Nejde už ani tolik o akné, ale že je pleť nesjednocená a vyskytují se na ní hladké jizvy, pigmentové skvrny.. A není možné vyjít ven bez makeupu.
Ale i tak? .. Co kdyby jste se zamilovali do té masky? Dokázali by jste to snést?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.05.14 19:49

Co je to za otázku? :O Copak jde jen o vzhled? Důležité je, jaká ta holka je uvnitř :) a třeba je to jen otázka puberty. My si nevybíráme do koho se zamilujeme :), příjde to samo.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 15.05.14 19:52

Vždy se najde někdo, kdo ví, že krása se ukrývá uvnitř a ne na obalu a najde ji.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: jezevecmoudry
Datum: 15.05.14 21:58

Ano. Můj kamarád to říká trochu srozumitelněji, byť brutálněji. "Pro ošklivý kicht často překrásná kun** zahálí..."

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cobrak*
Datum: 15.05.14 19:58

Než žít s krásnou modelkou, kterou budete mít doma jen jednou za týden, je lepší žít s průměrnou ženou, která s Vámi bude každý den...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 15.05.14 20:16
avatar

Znám pár holek, co mají velké potíže s pletí. Všechny jsou šťastně zadané. Sama mám občas nemalé potíže s pletí, navíc mám vitiligo, které v létě prostě schovat nejde - a přesto mě přítel miluje:) Na veřejnosti samozřejmě mejkap, bez něj ani ránu.

Takže v pleti to nebude.;).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.05.14 20:33

Zbytečné starosti. Chlapa oslní úsměv duše, ne tváře.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 15.05.14 20:43
avatar

Mám kamarádku s atopem v obličeji, žádný makeup nepřipadá v úvahu, vypadala by pak ještě hůř a přece se vdala a má děti. Mám kamaráda s lupenkou, přiznávám se, že se mu někdy štítím podat ruku a kdybych ho měla políbit na krk asi bych se osypala a i přesto je ženatý a má děti. "Bez masky" aspoň hned poznáte, co ten druhý hledá a které hodnoty jsou pro něj podstatné.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 16.05.14 07:10
avatar

Když jsem s lupenkou začínala, ležela jsem ve špitále na pokoji s pěti lupenkářkami. Vůbec si nedovedete představit, co to je za hrůzu a odpornou záležitost! Neuvěříte, skoro každý den, za každou z nich chodil partner. A to návštěvy byly jen ve středu a v neděli. Pokoj byl stále plný kytek a zákusků a dárečků A hlavně smíchu. Našly někde ve sklepě chráněnou místnost a velmi často tam páry zašly pro intimní sblížení. Nejenže ty ženy měly lupenici po celém těle, na prsou na stehnech, na i v zadečku a to strašnou, když skončily ve špitále. Navíc ji měly namazanou pixem (dehtovou mastí) a kortikoidy. A přesto jejich manželé přišli za nimi a ne za nějakou krásnou prdelinkou venku. ;) Tam jsem pochopila, že láska není jen procházka růžovou zahradou s růžovými srdíčky. A také, že láska nemá oči.

Ohodnoceno: 7x
 
Datum: 16.05.14 11:52
avatar

Vaše otázka není o těžkých problémech s pletí, ale o těžkém komplexu méněcennosti. Máte mindrák. Možná by vám prospělo pár sezení v poradně, v nějaké komunitě, kde podobné problémy mají i všichni ostatní okolo. Pak možná zjistíte, jak velký ten váš problém vlastně je.

Mladá žena přišla při úraze o nohu, přesto se vdala a má rodinu.

Jiná má částečný albinismus, nemůže ani na slunce, natož na pláž.

Poradnu vede psycholožka, která měla po autonehodě úplně rozbitý obličej, má za sebou dvacet plastických operací. (Kdo ji znáte, pozdravujte. Jmenuje se Alena a je z Brna.)

A tak dále.

První co se dozvíte je fakt, že mindráky si lidé vymýšlejí sami.

Mnoho zdaru. **

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.