Pojištění na Slovensko?

Od: Datum: 15.05.14 08:19 odpovědí: 3 změna: 15.05.14 12:42
Jedeme do termálek do Velkého Mederu na Slovensko.Byli jsme už loni a připojišťovali jsme se u VZP,kam patříme.Z našeho zájezdu jsme byli jediní připojištění.Tak jsem se chtěla zeptat,jestli to je nutné nebo naše VZP a slovenská pojišťovna mají nějaké smlouvy,kdy v případě nějakého problému ošetří a nemusí se platit?Poradíte jak to je?DíkyJana
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.05.14 09:20
Ano mají vzájemnou dohodu.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 15.05.14 09:35

Ošetří Vás stejně jako tady, ale pokud byste potřeboval převoz zpět do ČR (úraz nebo nemoc), tak za své. Na to komerční pojištění.

Datum: 15.05.14 12:42

Na cestu do termálů na Slovensko se připojišťuji vždy (mám ZPMV), nejvýhodnější se mi to jeví u Generali, za pár korun pojistky (a při on-line sjednání ještě 15% sleva), jsou celkem výbornépodmínky plnění v případě nějakého problému. A to si dávám pojistku "Exkluziv". Na 5 dní mne to vyšlo pro dvě osoby na 220 Kč.

http://www.generali.cz/clanky…zahranicni-cestovni-pojisteni

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.