Předvolební dárky

Od: Datum: 14.05.14 17:23 odpovědí: 6 změna: 16.05.14 07:23

Ahoj.

Rozdává kromě Radka Johna a Edy Kožušníka ještě někdo něco?

Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lego®
Datum: 14.05.14 18:49

A Eda Kožušník nabizi co? Kdyz pominu sliby.

Ohodnoceno: 0x

Od: vlk®
Datum: 14.05.14 19:07

Ahoj lego. Kožušník nabízí knihu o jeho cestě na kole z ČR do Štrasburku a knihu o také knihu o cestě na mys Finisterre jeho kamaráda Šestáka. Poslal mi knihu o jeho cyklocestě do Štrasburku s osobním věnováním a v té druhé knize jsou hezké fotografie. Také poslal kolečka do vozíku a přívěsek jeho jak jede na kole :). Ale hlas mu nedám, protože na dárky mě ukecal před 5 lety, to byla furt trička, to byly klíčenky, přednabité SIMky, placky KO! a kdo ví co ještě a pak si na nás 5 let ani nevzpomněl a vzpomněl si až teď když mu teče do bot a potřebuje 15000 preferenčních klasů aby prošel skrutiniem, když je až desátý na kandidátce.

Datum: 15.05.14 07:07

Ta kolečka jsou pěkný nápad, kdo ho dostane, hned má o kolečko víc. Já jsem nikdy žádný dárek nedostala, jen jednou na náměstí v Chlumci, oranžovou růži od ČSSD. Než jsme přijeli domů, zvadla. Měla trvanlivost asi tak dlouhou, jako jsou sliby politiků.

O těchto volbách nevím vůbec nic. Raději než dárky bych uvítala informace. V obci na vývěsce - nic! Ve schránce - nic! Ani Tv nehýří informacemi. Prostě mi připadá, že na rozdíl od všech předchozích jsou tyto volby velice konspirativní. I když k volbám pravidelně chodím, tentokrát asi vynechám, protože nemám žádné informace. No a co. Bude nás jistě víc. Jaga.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 15.05.14 20:23

Kdo a kde to rozdává?, šla bych také. Nikdy jsem nic nedostala, minulý víkend bylo na přehradě v Brně nějké předvolební cosi- k mání byly haldy papírů a možnost zdarma jet asi 4 zastávky parníkem (tam + zpět), věřte mi, že jsem se nesvezla, někteří lidé se drali jako o život a myslím, že stejně jako já, netušili co za stranu tu je.

Ohodnoceno: 2x

Od: vlk®
Datum: 15.05.14 21:11

Ahoj Liduš, je to přes internet, Edvard Kožušník nabízí knihu o cestě do Evropského parlementu, tamta o cestě na mys Finisterre už v nabídce není a ještě byla nějaká kniha o Route 66, ale tu jsem ani já nestihla. Stačí vyplnit formulář zde: https://docs.google.com/forms…nmPuIujtS3_2QP2jhp38/viewform

A Radek John nabízí nějakou kartičku do auta, je to něco v případě bouračky odtah vozidla zdarma apod., ale zatím mi nepřišla, zadávala se do formuláře jen SPZ auta a ne svojí adresu, tak nevím, jak mi ji chce poslat, či jestli má přístup do registru vozidel, nevím. Myslela jsem že byl na ministerstvu vnitra a ne dopravy, uvidíme jestli kartička pro naši "Justynku" přijde. A to se vyplňuje tady http://www.radekjohn.cz/asistencni-karta-r-johna

Datum: 16.05.14 07:23

Rozklikla jsem si ten odkaz na asistenční kartu. Pobavila mě jedna věta: KARTA ZAČNE PLATIT OKAMŽITĚ, POKUD BUDU ZVOLEN DO EUROPARLAMENTU.

Takže taková malá veřejná korupcička. Dejte hlasy, dám kartu. Myslíte, že by se pan John skutečně mohl do Europarlamentu dostat? Vždyť zatím pohnojil všechno, co začal. Snad jen knihu Memento hodnotím kladně.

Navíc má dobrý žaludek. Po jeho konání v politice bych asi strčila hlavu pod peřinu a styděla se tam, ne opět lézt lidem na oči a připomínat se. Inu, hroší kůže. Jaga.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.