Brigáda od 15 - kde hledat?

Od: Datum: 13.05.14 20:54 odpovědí: 7 změna: 14.05.14 09:22
Dobrý večer,
nemá někdo tušení, kde by 16 kluk mel hledat brigádu na léto? Na internetu jsem zatím nic nesehnal, mám zkusit úřad práce nebo ještě něco jiného?
Díky za radu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: betaraybill*
Datum: 13.05.14 21:03

Úřad práce nepomůže ani dospělým sehnat práci natož dětem. Spíš po známých nebo podle toho co chcete dělat obejít obchody, firmy v okolí.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 13.05.14 21:03

Podle mne je už většina nabídek rozebraná. Ale hledej dál - v internetu, ve firmách v okolí, ...

Ohodnoceno: 0x

Od: zjervoj56
Datum: 13.05.14 21:07
A pro příště, jak moc brzo bych mel začít hledat, leden, únor?
Datum: 13.05.14 21:23

To se sice všude říká, ale nikde jsem neviděla, že by brali až od července (tedy nástup v červenci). Vždy bylo ihned. *nevi*

Datum: 13.05.14 21:08
Lesníci potřebují přes léto vyžínat oplocenky-tzn. stačí říct že umíš setkat kosou( i když neumíš). Každej důchodce ti to vysvětlí. cca 10 000 měs.Nebo nejbližší JZD. Jinak v tomhle věku nevím kde by tě chtěli :(
doplněno 13.05.14 21:19: Já chodil ve 12-ti házet ty kvádrový balíky balíky do fukaru za 20 Kč/hod a záviděl jsem těm 14-letým že je můžou traktorem vozit.Staříci seděli v tom hicu v hospodě. Joó kapitalismus s lidskou tváří.Hodně štěstí kluku.Zkus ty lesáky.
Ohodnoceno: 1x

Od: buss®
Datum: 13.05.14 21:54

Obcházet, ptát se, ptát se, ptát se.

Od: ala1970*
Datum: 14.05.14 09:22

Ptám se to je základ, ale zkuste si to vygooglovat. Určitě naleznete nějaké nabídky, pokud již nejsou vybrané. Hodně lidí. si to zabíra dost s předstihem. Zkuste jobs.cz, nabrigadu.cz. To mě tedka napadlo z hlavy.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.