Sex na koníčka

Od: Datum: 13.05.14 10:20 odpovědí: 10 změna: 25.05.14 09:44

Dobrý den, nyní sem s partnerem 6 měsíců v sexu si rozumíme, ale prostě sním mi nejde být a uspokojit ho nahoře se žádným partnerem semneměla problém ale s ním jako bych to neuměla i si přídu směšně a ty pohyby mi nejdou. Nechápu proč jiný partneři si to vychvalovali. Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: cuca®
Datum: 13.05.14 10:26

Nezáleží na tom, , že si to vychvalovali předchozí partneři. Kazdy vztah je jiný a sex nikdy nemůže byt s jinym partnerem jako kopie s předchozím .

Soustřeďte

se na to, co vyhovuje oběma. Zvlášť, když si pripadate smesne.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 13.05.14 10:27

Dobrý den, nic si z toho nedělejte, každý jsme nějaký, někomu se líbí jedno, někomu se líbí druhé, zkoušejte ho uspokojovat při jiné poloze a zeptejte se ho, proč ho neuspokojíte v téhle.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.05.14 10:29

A s jinou ženou to u něho bylo dobré? Každému nevyhovují všechny polohy. Třeba ho poloha na koníčka až tak nerajcuje. Takže nehledej chybu v sobě, ale spíš v něm.

No a jak to opravdu je, Ti asi řekne přítel a ne my tady na Poradně. My s Tebou nesouložíme, tak to nemůžeme posoudit

Ohodnoceno: 3x

Od: margaretka
Datum: 13.05.14 10:34

no on právě chce abych byla nahoře, ale problém je v tom že sním mi to nahoře prostě nejde ...

Datum: 13.05.14 10:53

Tak natočte video v inkriminovanou chvíli a dejte to sem. Místní znalci třeba objeví, kde děláte chybu.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 13.05.14 12:38

Margaretko a co jeho pohyby, ty jsou v pořádku? Jemu jdou?

Datum: 13.05.14 10:56

Čím budete starší, tím to bude směšnější... věřte mi.

Ohodnoceno: 1x

Od: ben®
Datum: 13.05.14 11:00

Dobrý den, jestli Vám to připadá směšné a dáváte to jasně poznat hlasitým smíchem, tak bych se ani nedivil, že to partnera nevzrušuje. Veselé děvče je fajn (snad i při tom milování), ale zase to nesmí vypadat jako výsměch. Zkuste předstírat vášeň (jako jiné ženy) - to zabírá. Zdravím!

Datum: 13.05.14 11:04

Tak si jen nasedněte, případně v předklonu, opřená o lokty a pololeže na jeho hrudníku, a nechte všechno na něm? Vy se nakonec nemusíte hýbat vůbec.

Od: miraaz
Datum: 25.05.14 09:44

Je to uplne normalni. Pri tyhle poloze je chlap vic "vydrzi", tak je mozne, ze ten vas vydrzi az moc ;) Typkum co vydrzi prd, podle me tato poloha casto zachrani vztah :D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.