Poplatek za léčbu magnetem

Od: Datum: 13.05.14 00:10 odpovědí: 5 změna: 13.05.14 11:38

Naštíplá vřetenní kost

Dobrý večer, při ošklivém pádu jsem si naštípla vřetenní kost na ruce. Sádru mi po 4 týdnech sundali a nyní chodím každý den na magnet.
Chtěla jsem se zeptat jestli tuto léčbu magnetem proplácí zdravotní pojišťovna. Protože až skončím léčbu bude chtít doktor po mě poplatek / 200 Kč /. Říkal, že jeden magnet 20 Kč a jdu 10×.
Děkuji za odpovědi.

Proč se ptám zde? Protože možná máte někdo s tímto již zkušenost.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.05.14 00:25
avatar

Zdravím,
podle mého názoru platit nic nebudete - jde to na pojišťovnu. Chodím na rehabilitace a taky nic neplatím - kromě regulačního poplatku u lékaře, který mi tu rehabilitaci předepíše.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: axus®
Datum: 13.05.14 00:32
avatar

Vzhledem k tomu, ze magnetoterapie je cire sarlatanstvi by ste nemela platit lautr nic.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.05.14 06:09
avatar
Viděl jsem chlapa který se taktak dosoural na magnety a zpět si vykracoval jako mladík, takže věřím že někomu to pomáhá. Platit to nebudete, máte-li zdravotní pojištění.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 13.05.14 10:28

Mně to připadá, že nechodíte na magnet na rehabilitaci, ale třeba si magnet pořídil obvoďák, který nemá na tuto léčbu uzavřenou smlouvu s pojišťovnou a proto bude chtít po vás léčbu uhradit. Než půjdete znovu na magnet, zeptejte se lékaře proč léčbu nehradí u něj zdr. pojišťovna. Jinak nic mu neplaťte a běžte na rehabilitaci, kde je léčba zdarma.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.05.14 11:38
avatar

Kdybych měla platit magnety a všechnu tu elektro léčbu, nedoplatila bych se. Nikdy jsem nic neplatila, zeptejte se lékaře, proč po vás chce peníze a rehabilitaci si nechte napsat tam, kde z vaši ZP mjí smlouvu.Na druhou stranu, když to pomůže je 200Kč hodně málo peněz za zlepšené zdraví.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.