Přestup na letišti- kufr

Od: Datum: 02.06.14 18:05 odpovědí: 1 změna: 03.06.14 16:50

Dobrý den, letím navštívit svojí rodinu do Ameriky a mám jeden dotaz ohledně přestupů. Koupila jsem si jednu letenku jako takový balíček i s cestou zpátky a bohužel na cestu tam mi to vyšlo tak hloupě, že neletím rovnou do cílové destinace, ale mám jeden přestup v San Franciscu. (Ano vím, je to zvláštní, protože se budu muset jakoby vracet, ale tím, že je to balíček několika letů, vyšlo to tak nejlevněji) Přestupování jsem se nikdy moc nebála, ale nyní mi bylo řečeno, že si budu muset v San Franciscu vyzvednout kufr a znova ho odevzdat jinde. Bohužel anglicky moc neumím a ráda bych se na to nachystala předem. Mohl by mi prosím někdo říct, jak mám postupovat, když si mám ten kufr vyzvednout? Kam mám potom jít?

Celé se mi to totiž zdá poněkud divné, protože když jsme jezdívali na dovolené například do Řecka, tak tam po přistání trvalo asi hodinu, než jsme se dostali k pásu s kufry a i tam jsme ještě čekali, než kufry přijely. Navíc, to mám znovu vystát frontu u toho odevzdávání? Nedokážu si představit, jak to se svými třemi hodinami stihnu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.06.14 16:50
avatar

Takové přestupování není neobvyklé, každý hledá levný let. Po vyzvednutí kufru musíte najít bránu (gate), ze které odlétá Vaše další letadlo (pro Vás je to pokračování letu). Číslo brány najdete na tabuli, ale pro jistotu bych se ještě zeptala personálu na letišti. Požádejte Vaši "americkou" rodinu, ať Vám zjistí podrobnosti, pro ně to není těžké, pro Vás ano.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.