Zablokovaný účet exekutorem

Od: Datum: 12.05.14 23:10 odpovědí: 3 změna: 15.05.14 12:49

Chci se zeptat může mi exekutor zablokovat můj účet v bance když mám podaný návrh na insolvenci.Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.05.14 23:36

ano, může jej zablokovat. Nesmí však peníze převést na svůj účet.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 13.05.14 06:17

Jestli je návrh teprve podaný a ještě neschválený od soudu,tak může. Jestliže už máte od soudu vyrozumění že insolvence je schválena,tak už exekutor účet zablokovat nemůže.

Ohodnoceno: 0x

Od: pawelrobertrak
Datum: 15.05.14 12:49

Ano, tak to jest. Jedine kdyz to potvrzeno soudem, povolil vasi insolvenci tak pak blokovat nemuze. Ve vsech ostatnich pripadech muze blokovat kdykoli a cokoli a to i na celou castku na ucte i kdyz je treba dluh mnohemnasobne mensi nez cela castka na ucte. Rozdil si z toho nestrhne, ale pocka az vy zaplatite dluh a potem mozna za nekolik mesicu ucet zase odblokuje. Zase ale specificke pouze pro CR. Kdekoli jinde na svete to tak neni. Pawel Robert Rak

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.