Důležité: ROZVOD-USNESENÍ -co na to odepsat?

Od: Datum: 12.05.14 14:56 odpovědí: 3 změna: 13.05.14 01:53

Dobrý den všem odborníkům,kteří se ještě ve volném čase snaží pomoci lidem co si s něčím nevědí rady...a že jich tu je.

Potřebovala bych prosím poradit znovu ještě ohledně rozvodu.Přišlo mi usnesení,které jsem dám celé ofocené,aby bylo vidět co po mě chtějí.Já však absolutně nevím co bych na to v odvolání měla odpovědět. V předchozí otázce jsem psala,že došlo k nedorozumnění a že poplatek byl vlastně uhrazen,ale nestahlo se ukončení rozvodu o které jsem požádala.Volala jsem na informace a tam mi řekli že to na podatelně nemají,manžel však řekl že to uhradí a mezitím se ,,to,,našlo a došlo ke zrušení rozvodu.No trošku brodel,ale co nadělám.Ptám se tedy odborníků co bych měla na uvedené usnesení odepsat nebo sepsat,aby došlo k rozvodu.Děkuji předemSeznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.05.14 21:15
avatar

Musíte jim dodat to, co po Vás vyžaduji v bodě II. Pokud chcete přesnější odpověď, doplňte scan předchozí rozhodnutí, toho, proti kterému se odvoláváte.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 12.05.14 22:44

Děkuji moc,zkusím to sesmolit...*klik*

Datum: 13.05.14 01:53
avatar

Je to skutečně menší zmatek okolo návrhu na rozvod, zaplacení soudního poplatku a zastavení řízení pro nezaplacení tohoto poplatku, přičemž poplatek byl nakonec zaplacen. Musíte si hlavně ujasnit, co chcete, zda má soud pokračovat v řízení o rozvod, nebo ne, a podle toho zformulovat své vyjádření, o které Vás žádají. Máte také možnost na soud dojít a požádat o poučení, co se po Vás tímto usnesením chce. A jednat poměrně rychle, je tam termín, 15 dnů od doručení byste měla odpovědět, tj. písemné vyjádření nejpozději 15. den podat na poštu (počítá se poštovní razítko).

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.