Jak to mám chápat, jak dál pokračovat, vztah?

Od: Datum: 11.05.14 12:02 odpovědí: 5 změna: 11.05.14 12:28

Dobrý den milí rádcové,

před14 cti dny jsem se seznámi se slečnou, perfektně jsme si rozuměli, doplňovali se, společné zájmy máme, 5x jsme spolu byli na rande s večeří, byli jsme spolu i na celodenním výletě. Došlo k objímaní a líbání, píšeme si smsky, semtam zavoláme. Prostě ideální start nového vztahu. Náš věk je přiblížně stejný - 25 let. Poslední 3 dny mi příjde, že ze strany slečny, se změnil postoj ke mě - styl psaní odpovědí - strohé mi příjdou, čekám i déle na odpovědi přes sms než dříve.

Co si myslíte, že je příčinou? Pracovní vytíženost, jiný muž, čas k rozmyšlení, ..? Něco tam čuju, ale nechci být paranoidní :D

Jak byste se chovali na mém místě (jak jste se chovali), má cenu pokračovat dál? Při další schůzce se s ní bavit o vztahu, jaké má požadavky a pak případně nabídnout vztah?

Jak dál? Kde může být bota?

Děkuji za smysluplné reakce,


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.05.14 12:10
Zdravím. Příčin může být mnoho, od nevinných až po zásadní. Jste spolu chvilinku, těžko můžete posuzovat, co je pro slečnu normální jednání. Nedělejte nic. Pokud ztrácí zájem, řekne Vám to brzy sama a pokud ne, tak byste ze sebe toho paranoidního v jejich očích určitě udělal... M
Ohodnoceno: 4x
 
Od: cuca®
Datum: 11.05.14 12:18
avatar

Poslední 3 dny? Ne všichni jsme přilepení k mobilu.

Ja treba mám problém vseobecne odpovídat na sms, nekdy mi to trvá cely den :). Sms vubec moc nepíšu . prostě me to nebaví.

Ja bych tak hodně nepsala. Omezte se na domlouvání schůzek, nebo odpovidejte na její sms.

Treba taky neví co by pořád psala.

A pokud o vas přestává mít zájem poznate spis při osobních kontaktech, ne podle strohych sms.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 11.05.14 12:22
avatar

Příčin může být tisíc, ale nechápu, co chceš po 14 dnech řešit. Každý vztah se vyvíjí, ať už kterýmkoli směrem. Pokud máš nějaké pochybnosti, tak je řeš s ní. Osobně, ne přes SMS.Ale je to příliš krátká doba na to, aby kterýkoli z vás věděl, co od tohoto vztahu může očekávat.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 11.05.14 12:26
avatar

Podle mě moc tlačíš na pilu. Nechal bych jí srovnat si to v hlavě, neotravoval bych jí stále smskama a dotazama. Ať se vyžvejkne jestli něco chce řešit.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 11.05.14 12:28
avatar

SMSky jsou zákeřné právě v tom, že jsou to krátké zprávy, ze kterých se nedá "vyčuchat" nálada pisatele. Jenom vytváříte domněnky... Slečna možná řeší rodinné trable, možná ji není dobře, možná má moc práce...

Nemá smysl z textu smsek dělat nějaké závěry, dokud si se slečnou nepopovídáte osobně. Až se sejdete, tak se jí na to normálně zeptejte. Stačí jen tak "mezi řečí" - "Co s tebou bylo? Připadala jsi mi ve zprávách nějaká strohá... Dělo se něco?". Ale zase se moc nevyptávejte, může mít i rodinné problémy, o kterých se s Vámi zatím nechce bavit.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.