Placení eletriky formou SIPO

Od: Datum: 11.05.14 07:08 odpovědí: 6 změna: 11.05.14 11:04

Dobrý den, ráda bych platila eletriku formou SIPO.Ale nevím jak nato?Mám napsat na ČEZ nebo se domluvit na poště?děkuji za info

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: odejduu
Datum: 11.05.14 07:21

1/ Napište ČEZ, pošlete číslo SIPA. 2/ Nejrychlejší je si osobně zajít na ČEZ a vzít si sebou SIPO, je to vyřízené hned.

Ohodnoceno: 0x

Od: bublinaunosu
Datum: 11.05.14 09:29

1.Zajdětě na poštu a zřiďte si SIPO(je to na počkání),2.Spojovací číslo SIPa předejte dodavateli energií,služeb atd a domluvte si výši záloh.

Datum: 11.05.14 09:51
A není jednodušší zadat v bankovnictví trvalý příkaz? Ja sipo ruším, jelikož to přináší jenom problémy.

Datum: 11.05.14 09:54

Mohu se zeptat, jaké problémy SIPO přináší?

Datum: 11.05.14 10:42
Dodavatel plynu mi přestal dodávat, ale platbu na sipu na ten měsíc nezrušil, nestihl. Jelikož platím sipo inkasem z účtu, musel jsem hlídat příchozí platby a peníze ihned stahovat, aby se platba sipa neprovedla. Poté jit na poštu, nechat si platbu za plyn odebrat a zaplatit ten zbytek. Stálo me to dvacet korun navíc a moře času. Jelikož já jako majitel sipa si NEMŮŽU zavedenou platbu na sipu trvale odebrat. Teď mám nastavené trvale příkazy z účtu jednotlivě a můžu pružně reagovat, rušit, měnit atd.
Ohodnoceno: 1x

Datum: 11.05.14 11:04

Souhlasím se stirečkem. Na co SIPO? Já jsem ho zrušil, všude jsem povolil inkaso z účtu a o nic se nestarám. Ať si každý strhne svoje peníze a nevotravuje s nějakým chozením na poštu a hlídáním termínů. Sipo ani náhodou.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.