Co mám říct holce do telefonu

Od: Datum: 10.05.14 13:43 odpovědí: 8 změna: 10.05.14 20:49

Ahoj, Potřebuju pomoc. Před týdnem jsem se seznámil na Facebooku s holkou, kterou jsem už předtím viděl. Napsala mi, že by semnou chtěla jít ven já jsem řekl ano. Pozval jsem ji na rande a ona řekla, že půjde ráda. Chtěl bych ji zavolat, teda počítá s tím. Co bych ji teda měl říct do telefonu, když se známe a chci zjistit jestli vůbec má zájem? Na co se jí mám ptát, jak s ní mluvit a tak.

Předem díky. :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.05.14 13:46
avatar

Když řekla, že půjde ráda, tak zájem má, ne? Zavolej jí a zeptej se jen, kdy by se jí to hodilo a domluvte si místo a hodinu. Vše si pak povíte na schůzce .

Ohodnoceno: 3x
 
Od: lachitty9
Datum: 10.05.14 13:52

Místo, den a čas to už je domluveno ale jde o to, že jsme domluveni na zavolání. Protože dosus jsme spolu ještš nikdy nemluvili naživo tak jsme domluveni na tom, že ji zavolám. Jde mi o to o čem s ní mám mluvit, Z fb o sobě víme většinu věcí.

Od: lachitty9
Datum: 10.05.14 15:06

Jak ji to mam říct?

Od: joensu*
Datum: 10.05.14 15:46

Zeptej se jí ,jesli to stopro platí,jen abys věděl,že ji do toho nic nevlezlo.Třeba jí řekni,že se budeš těšit.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 10.05.14 16:03
avatar

Ahoj. Napadá mne, že když nezvládneš pár slov do telefonu, jak bude mezi vámi probíhat komunikace, až se uvidíte? No nic...Co třeba do telefonu říci např. : Ahoj. Rád Tě konečně slyším. Jak se dneska máš?... Máš moc příjemný hlas. Chci se Tě hlavně zeptat, zda platí vše, na čem jsme se ohledně naší schůzky domluvili... Tak díky, měj se zatím pěkně, moc rád jsem tě slyšel a moc se na Tebe těším... Nebo prostě zkrátka něco podobného. Určitě si poradíš a vymyslíš i něco sám. Tak ať se vám oběma schůzka vyvede co nejlépe!

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 10.05.14 17:50
avatar

Promiň že ti moc neporadím,ale tak nějak mám potřebu se vyjádřit. Není to nic osobního. Nechápu jak jsme mohli dřív,když nebyl internet,fb,mobilní telefony vůbec existovat. Jak jsme mohli pozvat holku na rande bez internetu, bez možnosti si napsat o radu téhle úrovně. Je to zvláštní, měli jsme sice materiálně opravdu velký prd, ale měli jsme hlavu, nohy a nutnost se spolehnout na vlastní rozhodnutí a pak si nést i jeho důsledky. No nic. Normálně ji zavolej a zeptej se jestli vaše rande platí,nic těžkého.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.05.14 19:06
avatar

Chceš-li dívku odradit ještě dříve, než jí zavoláš, a než s ní promluvíš, sháněj rady po internetu. Jestli ji ale odradit nechceš (jestli o ni stojíš), začni přemýšlet o tom, co jste si už přes FB sdělili.

Určitě najdeš spoustu témat, která zajímají vás oba, takže budeš mít nač navázat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 10.05.14 20:49

Pokud jste si řekli kdy a kde tak o co ti jde?

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.