Kde si pojisitit PC a Fotoaparát?

Od: Datum: 10.05.14 09:32 odpovědí: 2 změna: 11.05.14 19:37

Dobrý den

měl bych malou otázku. Jedu pracovně do zahraničí a vezu si s sebou notebook a fotoaparát. Rád bych si je nechal pojistit proti krádeži nebo ztrátě, ale vůbec se v tomto odvětví nevyznám. Prosím poradili by jste mi, u jaké banky nebo pojišťovny je nejlepší (nejlépe i nejlevnější) si tyto věci pojistit? Děkuji :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.05.14 11:10
avatar

Někdy před 5 lety jsem to zjišťoval při cestě do Jižní Ameriky a byly, že to jsou takové pálky, že jsem se na to vykašlal. Jo, a pojistku musí uzavřít firma.

doplněno 10.05.14 11:42:

Ještě jsem si vzpoměl, že jedna pojišťovna to pojistit samostatně odmítla, je v rámci celkové pojistky firmy. Druhá měla nepřijatelné podmínky - nesmí se nechat ani na okamžik bez dozoru a v hromadné dopravě pojistka neplatila - mají to asi nastavené na pojištění Picasa nebo tak nějak.

doplněno 11.05.14 23:30:

@pckop: K cestovnímu pojištění nelze pojistit firemní, ale pouze soukromá zařízení. Samozřejmě že to lze řešit podvodem a tvrdit že notebook není firemní...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 11.05.14 19:37

Připojištění k cestovnímu pojištění. Můžete si sjednat sám, v podstatě u které pojišťovny chcete.

doplněno 11.05.14 23:53:

rumicek. Není nikde v otázce, že by věci byly firemní, i když jede na pracovní cestu. A kdyby byly pracovní, tak co. Má je u sebe, užívá je, tak jsou pojištěné. Když si půjčíte na dovolenou od někoho foťák a pojistíte. Je to podvod?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.