Seznamka vážný vztah

Od: Datum: 10.05.14 07:25 odpovědí: 11 změna: 14.05.14 12:13

Dobrý den. Jsem z Otrokovic potřebuji se seznámit. Nejlépe se ženou z Otrokovic. Časopis inzeráty atd na seznámení. Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.05.14 07:32

Tož, Fanošu, nebude to snadné. Vůbec! Přeji vám úspěch a hodně trpělivosti při hledání. ;) http://www.stesti.cz/inzeraty/?setifilter=0&setivek=10

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.05.14 12:55

A co zkusit vyrazit přímo do těch Otrokovic a zúčastnit se života v nich? Možná by to bylo účinnější a rychlejší, než nějaký inzerát.

Od: oldcrow
Datum: 10.05.14 21:37

Inzeráty a seznamky nedoporučuji. Raději jdi do města! Seznamka ti vezme sebevědomí a pak zjistíš že ti utekl život... Jdi a vyraž do města! Dlouhá léta jsem trávil na seznamce na lide.cz, pak jsem byl také na štěstí a výsledek? Dvě schůzky. Dvě schůzky...obě holky mi řekly že jsem úplně super mladý chlap a...? Jsem sám. Seznamka tě zničí! Radím ti dobře od toho daleko. Pokud nemáš jiskru v oku, nejsi svalnáč tak máš smůlu!

Hodně zdaru.

Od: nikc®
Datum: 11.05.14 21:54

Zdravím. Souhlasím s Vámi naprosto. Taky jsem byla dlouho na Lidé.cz a na Štěstí a nic mi to nedalo. Spíš vzalo - naději, že někoho najdu, čas a i to sebevědomí. Nemám s tím dobré zkušenosti, ale znám pár lidí, co našli. Můžete zkusit hledat na Xchatu, ale nic moc bych od toho nečekala.

Od: kladivko
Datum: 12.05.14 06:41
Dobrý den. Řekl bych, že největší problém je v soudnosti lidí. Spousty mají nereálné požadavky na partnery. Upřednostňují jen minimum. S věkem ustupují, ale přesto často zajímavého člověka přehlížejí. Ona kvalita člověka je jaksi úplně někde jinde než v tělesném rámci. Je normální a přirozené chtít obě věci naráz. Je však potřeba člověka vzít hlavně duševně. Také se rád podívám po macatější ženě, ale proč ofrňovat nos nad štíhlou. Pokus je žena blbá a pěkná, pak je na jedno použití a o to nestojím. Stále říkám, člověk se okouká a pak je to hlavně o charakteru.
Radu kde se seznámit? Na seznamkách je to o velikém štěstí. Podle mého názoru to chce mluvit. Když se ženě muž libí to se pozná. A obráceně je to stejné. Pak je to buď a nebo. Člověk musí ven a zkoušet to. Sám jsem už několik let a to je mi 35 let. Prostě zatím to tak je .

Od: nikc®
Datum: 13.05.14 09:40

Dobrý den. Já moc pořadavků nemám. Důležité je, aby mi byl sympatický, voněl mi. Samozřejmě charakter je moc důležitý. Ale pokud muži smrdí z pusy, má mastné vlasy nebo celkově je neupravený, tak ho nechci, i kdyby měl srdce a charakter ze zlata. A muži koukají na to samé, i když říkají, že ne, někteří.

Datum: 12.05.14 07:22

Proč hledáte protějšek přímo z Otrokovic? Už Švejk přece říkával, že hezký holky jsou všude. Nedržte se těch Otrokovic, nakonec bude dívka třeba z Plzně, ale uvidíte, že tu správnou nakonec najdete. Když kdysi kluci chodívali na vojnu, tyto sňatky přes celou republiku byly běžné. Můj strýc od Kutné Hory se po vojně oženil do Českých Budějovic.

Taky bych se přikláněla k setkání naživo. Uvidíte, uslyšíte, budete pozorovat její chování. Nic z toho Vám počítač nenabídne, snad jen tu jednu fotku. Zajděte si zatancovat nebo do kina, můžete se seznámit v dopravním prostředku, na koupališti nebo při sportu. Možností je plno.

Počítač se mi zdá takový neosobní, není nad skutečný kontakt. My se s dědečkem kdysi poznali na plese /1972/ a příští rok oslavíme už 40 let od sňatku. Tak se na to musí! *placni* Jaga

Od: update
Datum: 13.05.14 11:45

Dej si inzerát za pokus to stojí.Taky jsem hledal a našel,je to o náhodě.

Datum: 13.05.14 11:59

dobrý dotaz. Vypadá spíš jako úřední oznámení o výkonu rozhodnutí.

Jestli k seznamování přistupujete takto technicky, pak se nedivte, že máte problém.

Od: buss®
Datum: 13.05.14 12:00

To chce mezi lidi, na akce, ven, kolo ..., ne sedět doma a dávat inzeráty

Od: oldcrow
Datum: 14.05.14 12:13

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.