Ona flirtuje, já ji mám ale rád. Co s tím?

Od: Datum: 09.05.14 14:41 odpovědí: 7 změna: 09.05.14 22:23

Ahoj. Jsem David a chodím na střední. Ve třídě je jedna holka. Nejdřív jsme si spolu jen povídali a všechno bylo v pohodě a prostě jen tak kecali. Posledních pár týdnů se ale začala chovat jinak. Pořád se ke mně lísá a tulí, někdy si ke mně sedne a jen tak z ničeho nic si mi lehne na rameno nebo mi sedla na klín a prostě se občas chová takhle přítulně. Je hezká a tak se mi to líbilo (a komu taky ne :D), ale jelikož si spolu docela rozumíme a hezky se mi s ní povídá, začal jsem k ní cítit i něco víc a pořád na ní musím myslet. Jelikož má přítele, tak nevím proč to dělá. Nevím, jestli jí to přijde normální nebo se prostě jenom nudí, ale když se takhle chová, tak na ni potom musím myslet ještě víc. Chtěl bych teda, aby toho už nechala a abych na ni mohl konečně přestat myslet. Asi ji to přijde normální. Jediný co mě napadá je to, že to řeknu přímo, ale co když se naštve? Konec konců ji skoro každej den musím potkávat a nechci zbytečně dělat konflikty.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.05.14 14:43

A proč po ní prostě nevyjedeš? To že má přítele neznamená, že je vdaná. Třeba má radši tebe než přítele.

Ohodnoceno: 0x

Od: david4965*
Datum: 09.05.14 14:48

Vyjel bych po ni kdybych ji nemusel každej den potkávat. Kdyby to byla holka, kterou jsem potkal někde na kalbě, tak bych po ni vyjel, ale tady to neni tak jednoduchý. Na druhou stranu by asi jakákoliv reakce vyřešila můj problém. Dík

Od: knifethrower*
Datum: 09.05.14 14:43

Jelikož má přítele, tak nevím proč to dělá...

Zkrátka a dobře, jeden z vás bude za trubce.

Datum: 09.05.14 14:49
Buďto se nauč její hru nebo raději couvni, protože se budeš trápit.

Datum: 09.05.14 14:48

Když si to od ní necháte líbit, proč by se tak nechovala? Podívejte se na to ze strany jejího přítele. Kdyby to bylo Vaše děvče a chovalo se takto k jinému, co byste si o ní myslel? Pokud chcete, aby s takovým chováním přestala, řekněte jí to a neřešte, jestli se naštve, nebo ne. Pokud se Vám toto její chování líbí a je Vám příjemné, nechte si to od ní i nadále líbit...Ale víc si od toho rozhodně neslibujte...

Datum: 09.05.14 15:23
Zajimalo by me z ceho usuzejete aby si rozhudne nic nesliboval? Myslim ze se to urcite da brat i jako flirtovani...

Datum: 09.05.14 22:23

Pokud má přítele a tímto způsobem se chová k tobě, možná ji už ten přítel omrzel a chce zase zkusit někoho dalšího - tebe. To je celkem normální u určitého typu holek. Nebo třeba má pocit, že ten původní přítel už se o ni nesnaží jako dřív a tak chce tímto způsobem v něm vzbudit trochu zájmu až se mu donese, že mu "nasazuje parohy". Jak je na tom ten její přítel fyzicky? Možná tě čeká konfrontace :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.