Psychotesty-jak napsat odvolání

Od: Datum: 07.05.14 22:23 odpovědí: 3 změna: 15.06.15 09:12

Dobrý večer.

Nedávno jsem byl na psychotestech a dnes přišlo vyjádření, že jsem neprošel( což už jsem věděl). Mohu do 15 dnů podat návrh na přezkoumání závěru psychologa a chystám se to napsat. Proto bych chtěl poradit, jak to co nejlépe napsat. Také nechci ,aby to vyznívalo jako naštvání na předešlého psychologa, prostě aby odvolání nepůsobilo konfliktně. Zkoušel jsem na netu najit nějaké vzory nebo šablony, ale nic jsem nenašel. Kdyby někdo věděl, kde to najít a nebo poradil jak to napsat, budu rád.

Předem děkuji.

Možná si říkáte, další zoufalec co se naštval a odvolává se a nebo, že to stejně nemá cenu.Mě ale psycholožka na konci testů sama řekla, že se ještě o mě radila s kolegyní a řekla mi, abych zkusil napsat odvolání. Takže asi nějaká šance je.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.05.14 00:57
avatar

O jaké psychotesty se jednalo? Nezkoušel jste doufám odpovídat podle pravdy? To se nedoporučuje - musí se odpovídat tak, jak si to tvůrce testu přeje, jinak není naděje na úspěch :)

Odvolání asi napsat v tom smyslu, že žádáte opakované absolvování testu pro možnou korekci/upřesnění předchozího výsledku. Chce to prostě být zcela věcný, rozhodně si odpustit v odvolání veškeré amoce. Psychologie prostě není exaktní věda, proto je také právo na přezkoumání závěru jiným psychologem umožněno. Btw. pokud bude přezkoumání dělat kamarád původního psychiatra, výsledek bude na 99% stejný.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petr®
Datum: 08.05.14 14:37

Psychotesty k hasičům

Od: soptik85*
Datum: 15.06.15 09:12

Ahoj, napsala jsem ti vzkaz. Chtěla bych se tě na něco zeptat. Prosím, podívej se do vnitřní pošty. Díky.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.