Výběr banky - mbank nebo Fio

Od: Datum: 05.05.14 10:29 odpovědí: 4 změna: 05.05.14 13:36

Dobrý den, chci si založit účet u jedné z bank - mbank nebo fio.

Budu tam posílat cca 13000, výběr z bankomatu 2x za měsíc po cca 3000, platby přes net cca 5000. V kamenných obchodech platit kartou neplánuju.

Která je lepší?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: paw®
Datum: 05.05.14 11:03

Pokud z techto dvou, tak asi momentalne asi mbank. Ma lepsi sporici produkty. Ale zase mate zdarma pouze 1 vyber z bankomatu (3 vybery zdarma pri utrate 4000 kartou). u Fia nevim.Fio ma zase fyzicke pobocky - vklad hotovosti na ucet zdarma.

Jinak doporucuju equa. pri posilani aspon 10 000 mesicne na ucet mate neomezeny pocet vyberu z bankomatu zdarma. takze pro me favorit.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.05.14 12:02

mám obě a v současné době vyhrává Fio. Jsem už senior a vyznat se v novém internetovém bankovnictví mBank mi dělá docela problém. Minule jsem potřebovat zvýšit limit karty při placení inetrnetem a skoro jsem u toho "umřel". Je to jako dětská omalovánka,ale nelogická.

Výběry z bankomatů jsou u Fio do 10 z jejich bankomatů zdarma . Nově si můžete zvolit i své číslo účtu. Navíc Fio mají ve spoustě měst kamenné pobočky , mBank pouze v některých obchodních centrech, sedí tam lidi na IČO a nic tam stejně nevyřešíte.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.05.14 12:07

volil bych teď Fio, spousta lidí teď od mBank f Fiu odchází kvůli hrubě nepovedenému novému internetovému bankovnictví mBank

Ohodnoceno: 1x

Od: lego®
Datum: 05.05.14 13:36

Pres net budes platit kartou jnebo prevodem?
Platbama kartou ziskas gratis vybery v cizich bankomatech u obou bank.
FIO ma svoje bankomaty a asi 10 vyberu gratis, mas nejaky pobliz?
mBanka bankomaty nema.
U mBank si myzes vybrat mezi kontaktni a bezkontaktni kartou.
U FIO mi pripada internetovy bankovnictvi takovy lidstejsi.

Vysledek je na Tobe.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.