Zaměstnání u měs.policie, mladistvé problémy

Od: Datum: 01.05.14 22:00 odpovědí: 8 změna: 06.05.14 21:44

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, dříve jsem měl v 15 letech nějaké menší problémy s policií, nějaké přestupky - drobnější krádeže, bylo jich více. :( byl jsem několikrát u výslechu.

Myslíte si, že mám šanci se dostat k městké policii? V rejstříku nemám nic, ale v počítači si vše najdou.

Co si o tom myslíte?

Děkuji pěkný den

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.05.14 22:02

Pevně doufám, že nemáte šanci.

Ohodnoceno: 5x

Datum: 01.05.14 22:08

Pokud máte čistý trestní rejstřík a splňuje ostatní podmínky, proč ne?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.05.14 22:19

Dnes je tlak na přijetí k MP pomrně značný tak si myslím, že i tyto drobné problémy budou překážkou, uchazečů je nadbytek a je z čeho vybírat.

Datum: 01.05.14 22:28

Dobrý den, měl by být nějaký morální kodex, ale u každého člověka je to ale jinak.

Ohodnoceno: 1x

Od: pavlikkl
Datum: 01.05.14 22:31

Jde to někde zjistit, ještě než bych se tam zkoušel hlásit.

Čistý trest. rejstřík mám, ale v ninulosti jsem měl problémy, bohužel :(

Datum: 02.05.14 02:02

a jéé, tady je zase rádců "znalců"! :)

Píšete, že se jednalo přestupky, čili menší krádeže (do 5tis. Kč). Tudíž trestní rejstřík máte čistý. Některé městské policie si nechávají zjistit zprávu z místa bydliště, kde příslušné obvodní oddělení sdělí, jestli jste v jejich evidencích za posledních cca. 4-5 let veden pro nějaký trestný čin či přestupek. Tudíž bych se zkusil optat na příslušném obvodním oddělení, jestli jste stále v evidenci. U přestupků se to eviduje tuším 5 let.

Upozornění od sys hejkal 02. 05. 2014 06:20:12
Zkuste vysvětlit, v čem "znalci" nemají pravdu! To pomůže nejen tazateli.

Datum: 03.05.14 09:40

Mám si zajít na MÚ v místě bydliště a zeptat se jich, jestli jsem v evidenci za nějaké přestupky? A pokud řeknou že ne, což je pravděpodobné jelikož je to více jak 5 let, tak se jich zeptat na zaměstnání? Nebo kde se zeptat na zaměstnání?

Děkuji pěkně

Datum: 06.05.14 21:44

Dobrý den,

stále o tom přihláší se na MP rozmýšlím. Neporadil by mi někdo, kde bych mohl zjistit, zda se k minulým problémům má cenu se hlásit?

Děkuji pěkně

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.