Končící fixace z úvěru ze stavebního spoření

Od: Datum: 01.05.14 19:09 odpovědí: 3 změna: 01.09.14 19:12
Dobrý den. Zhruba za rok mi bude končit fixace na šest let a to úvěr ze stavebního spoření u MP. Ptám se co očekávat ze strany právě MP? Máte s tímto osobní zkušenost? Je mi jasné, že mě bude čekat oběhnout konkurenci a zvážit vše pro a proti. Díky
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.05.14 16:22

Ono je to stejné u všech poskytovatelů hypoték a úvěrů. Budou se vám snažit vnutit vyšší úrok. Proto je potřeba jim dát včas rázně najevo, že není problém refinancovat jinde. Například tím, že si necháte oficiálně vyčíslit dlužnou částku k datu výročí s dotazem, jakým způsobem postupovat při ukončení úvěru / hypotéky.

Ohodnoceno: 0x

Od: jankralikj
Datum: 01.09.14 17:49
Dobry den,
jsem zástupcem Českomoravske stavebni sporitelny (lišky).
Ozvěte se mi na mail jankralikj@gmail.com a společně přijdeme na řešení. Vse zcela nezávazné.
S přáním hezkého zbytku dne,
Králík Jan

Datum: 01.09.14 19:12

Jestli mohu poradit, tak od Lišky raději ruce pryč! Mluvím z vlastní zkušenosti. Oslovila bych raději nějakou klasickou banku s klasickou hypotékou, rozhodně ne stavební spořitelnu. Dnes už bych do stavebního spoření nešla, právě proto, že dělají problémy při refinancování úvěru a chtějí velké sankce za předčasné ukončení.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.