Lehce depresivní písně

Od: Datum: 29.04.14 17:34 odpovědí: 4 změna: 29.04.14 19:19

Ahoj neznáte prosím někdo další interprety jako je Lana del Rey, The Neighborhood,Milky Chance, Ed Sheeran, Lorde a tak? Některé písně od Lany a The Neig... mohou při prvním posledním poslechnutí působit depresivně, ale později jsou hrozně uklidňující a člověk při jejich poslechu ventiluje špatnou náladu ...mi hodně pomáhají. Milky Chance mají písně tak napůl.. Ed a Lorde mají zase veselejší písničky..Neznáte prsím někdo nějaké další interprety či jen tipy na zajímavé skladby? :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: luna
Datum: 29.04.14 18:07

mně osobně pomáhá joy divison, swim deep a artctic monkeys :)

Ohodnoceno: 0x

Od: ivik®
Datum: 29.04.14 18:34

Z cizích nevím,ale moc se mi líbí Blue Effect,píseň Slunečný hrob z filmu Pelíšky.Vhání mi slzy do očí ...

Od: petr02
Datum: 29.04.14 19:12

Dle mé zkušenosti ty pravý emoce a náladovky nalezneš především v undergroundu, v mainstreamu moc ne. Taky pod pojmem depresivní hudba si každej vybaví něco jiného.

Za sebe můžu nadhodit například tohle

Podobné hudby Ti můžu zde vysázet kolik budeš chtít. Já třeba miluju dvakrát zmíněné Uaral, to jsou emoce jako prase, ale záleží na tom, co od té hudby očekáváš, ne každej je schopnej to strávit.

Od: knifethrower*
Datum: 29.04.14 19:19

Není to vyloženě depresívní, ale do jásavého blbství to má také daleko.

doplněno 29.04.14 19:22:

Z tuzemské tvorby určitě Strom.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.